AC Milan jest w kontakcie z agentem Milinkovic-Savicia

Arjen
Arjen
14:54 06.03.2019
acmilan pl AC Milan jest w kontakcie z agentem Milinkovic-Savicia
Marco Rosi/Getty Images

Milan podobnie jak wiele innych klubów w całej europie, bacznie przygląda się sytuacji Sergieja Milinkovic-Savicia oraz kolejnym ruchom Lazio.

Włoskie gazety uważają, że po zakwalifikowaniu się do Ligi Mistrzów (co w aktualnej sytuacji oraz formie drużyny wydaje się bardzo prawdopodobne), Rossoneri będą mieć wystarczająco dobry argument, aby konkurować z największymi europejskimi zespołami o podpis serbskiego piłkarza.

Milinkovic-Savic oficjalnie powiedział, że widzi się w zespole, który bierze udział w Lidze Mistrzów i z aktualną pozycją AC Milanu na 3 miejscu Serie A, Rossoneri będą jednym z klubów biorących udział w następnej edycji najbardziej prestiżowych rozgrywek w piłce nożnej.

Wymóg gry w Lidze Mistrzów nie będzie jedynym problem przy pozyskaniu Serba. Właściciel Lazio – Claudio Lotito, dobrze wie, że ma w szeregach swojego klubu zawodnika, który ma duży potencjał sprzedażowy i na pewno nie będzie chciał niczego ułatwiać.

Jednak jak piszę wiele włoskich gazet, pojawia się coraz więcej pozytywnych informacji, jakoby Milan miał kontakt z agentem zawodnika i usłyszał od niego chęć przenosin jego klienta na San Siro.

Sprawdź: Stefano Sensi kupił dom w okolicy. Transfer przesądzony?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Załaduj wcześniejsze posty
Serie A
Następny mecz
ac milan SPAL
26.05.2019 20:30
ac milan AC Milan
Tabela
1.Juventus FC28 W6 D3 L90 PKT
2.SSC Napoli24 W7 D6 L79 PKT
3.Atalanta BC19 W9 D9 L66 PKT
4.FC Internazionale Milano19 W9 D9 L66 PKT
5.AC Milan18 W11 D8 L65 PKT
Poprzedni mecz
ac milan AC Milan
11.05.2019 2 : 0
ac milan Frosinone
Już polajkowałem, zamknij