AC Milan ma zaplanowane spotkanie z Realem Madryt

Marco Canoniero/LightRocket via Getty Images

Pomimo tego, że AC Milan ma na swoim koncie już 5 transferów w obecnym oknie transferowym, to wszystko wskazuje na to, że czeka nas co najmniej jeszcze jedno wzmocnienie, którym będzie napastnika.

Jak podaje La Gazzetta dello Sport oraz Sky Sport Italia, Real Madryt oraz Rossoneri ustalili spotkanie na koniec sierpnia, aby przedyskutować transfer Mariano Diaza, dla którego nie ma miejsca w kadrze Zinédine’a Zidane’a.

Z drugiej strony głównym celem transferowym wciąż pozostaje Angel Correa z Atletico Madryt, ale kluby nie są w stanie znaleźć porozumienia w sprawie jego wartości. Diavolo mieli już zapowiedzieć, że nie zamierzają zapłacić więcej niż 40 milionów euro plus bonusy, kiedy Hiszpanie oczekują 55 milionów euro.

Media są zgodne, że AC Milan pracuję nad transferem kolejnego ofensywnego zawodnika, ale zanim zdecydują się na wykupienie nowego piłkarza, to z klubu musi odejść Andre Silva. Napastnikiem Rossoneri ma interesować się Valencia, Sevilla oraz Espanyol, który miałby być gotowy zaoferować 25 milionów euro.

[16:00] Nicolò Schira: AC Milan otrzymał ofertę pozyskania Mariano Diaza, ale ze względu na swój koszt oraz wynagrodzenie, nie jest on super propozycją dla Maldiniego oraz Massary. Bardziej Real Madryt chce pozbyć się swojego napastnika niż Rossoneri są nim zainteresowani.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

ac milan Mercato – 23.01 (21:40) – Suso ma porozumienie z Sevillą. Piątek zostaje!Mercato – 23.01 (21:40) – Suso ma porozumienie z Sevillą. Piątek zostaje!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o