Donnarumma: Chcemy wrócić tam, gdzie powinniśmy być w Europie

Peter Lous/Soccrates/Getty Images

Gianluigi Donnarumma udzielił przedsezonowego wywiadu dla MilanTV, w którym opowiada o odczuciach po minionym sezonie oraz planach na przyszły.

Przyjechałem trochę wcześniej, aby być gotowym na dzisiaj i rozpocząć powrót wraz z drużyną.

Przykro mi, że musiałem opuścić boisku po paru minutach w Ferrara, ale jestem gotowy, aby rozpocząć sezon.

Zawsze pojawiają się wielkie emocję, kiedy widzisz wszystkich po raz pierwszy, więc się wzruszam i nie mogę się doczekać, aby dać z siebie wszystko co najlepsze.

Chcemy wrócić tam, gdzie powinniśmy być w Europie. Przykro mi, że nie udało nam się dokonać tego w tym roku, ale tak jak powiedział trener: Możemy trenować ciężko i powrócić tam gdzie zasługujemy, aby być.

10 minut przed końcem byliśmy w Lidze Mistrzów, a potem wszyscy wiemy co się stało. Pozostał duży niesmak, ale w tym roku musimy dać z siebie jeszcze więcej.

Jestem o wiele bardziej dojrzały, nawet jeżeli mam tylko 21 lat. Dzięki Milanowi czuje się mężczyzną. To samo tyczy się boiska. Bardzo się rozwinąłem, ale wciąż musimy to kontynuować, ponieważ nadal nie osiągaliśmy maksimum. Na każdym treningu musisz dawać z siebie wszystko, aby się poprawiać i poprawiać.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 30-stkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 30-stkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

ac milan Krunić zbiera coraz lepsze noty, ale wyborem numer jeden pozostaje KessieKrunić zbiera coraz lepsze noty, ale wyborem numer jeden pozostaje Kessie

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o