fbpx Ekskluzywny wywiad z agentem Laxalta na temat przyszłości Diego | AC Milan Polska

Ekskluzywny wywiad z agentem Laxalta na temat przyszłości Diego

Arjen
Arjen
14:55 04.06.2019
acmilan pl Ekskluzywny wywiad z agentem Laxalta na temat przyszłości Diego
Nicolò Campo/LightRocket via Getty Images

Przyszłość Diego Laxalta na San Siro wciąż stoi pod znakiem zapytania. Urugwajczyk, który rok temu dołączył do AC Milanu, nie zdołał przebić się do pierwszego składu, co wzbudziło spekulację na temat jego dalszej przygody z barwami Rossoneri.

Agent piłkarza – Ariel Krasouski udzielił ostatnio wywiadu dla Calciomercato.com, w którym został poruszony wątek Diego i jego przyszłości. O to co miał do powiedzenia.

Co spowodowało wahania formy Laxalta w pierwszym sezonie na San Siro? Myślę, że to normalne dla nowego piłkarza. W następnym roku fani ujrzą prawdziwego Laxalta.

Więc intencją Laxalta jest pozostanie w Rossoneri? Tak, piłkarz chce pozostać w klubie. Tak jak mówiłem wcześniej, Niedawno dopiero dołączył do Milanu. On głęboko wierzy, że jest w stanie się poprawić i zaimponować Rossoneri, ale musimy zrozumieć wybór, który podejmie klub oraz nowy szkoleniowiec.

Chciałbym jednak dodać, że piłkarz spisuję się dobrze w Milanie i jego intencją jest pozostanie. Poczekamy na decyzję pozostałych stron, ale na ten moment nie szukaliśmy innego wyjścia.

Co możesz powiedzieć na temat zainteresowania Torino? Nikt się z nami nie kontaktował. Milan z nami nie rozmawiał, tak samo jak inne zespoły. Zawsze rozmawiałem z klubem za pomocą Leonardo lub Maldiniego. Wiedzą, że mamy dobre stosunki i, że oczekujemy informacji, jeżeli będziemy musieli szukać innego klubu. Przykro mi z powodu Leonardo, ale na ten moment nie ma kompletnie żadnych informacji.

Sprawdź: Niedługo spotkanie agenta Castillejo z dyrekcją. Valencia zainteresowana

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Załaduj wcześniejsze posty
Serie A
Następny mecz
ac milan SPAL
26.05.2019 20:30
ac milan AC Milan
Tabela
1.Juventus FC28 W6 D4 L90 PKT
2.SSC Napoli24 W7 D7 L79 PKT
3.Atalanta BC20 W9 D9 L69 PKT
4.FC Internazionale Milano20 W9 D9 L69 PKT
5.AC Milan19 W11 D8 L68 PKT
Poprzedni mecz
ac milan AC Milan
11.05.2019 2 : 0
ac milan Frosinone
Już polajkowałem, zamknij