Everton chce dołączyć do AC Milanu – Włoskie media negują informację

Buda Mendes/Getty Images

Brazylijska gazeta A Bola twierdzi, że skrzydłowy Gremio – Everton chce przenieść się do AC Milanu. Jego cena ma wynosić około 40 milionów euro.

23-latek od ponad pół roku jest łączony z San Siro, a głównym argumentem za jego przenosinami miała być postać Leonardo oraz jego dobrego kolegi – Paquety.

Wydawało się, że przyjście Marco Giampaolo, który znany jest z taktyki 4-3-1-2, zamyka sprawę transferu nowego skrzydłowego.

Jednak dzisiejsza konferencja z udziałem nowego szkoleniowca, w której padła odpowiedz, że nie zamierza on sztywno trzymać się swojego ulubionego ustawienia, na nowo otwiera wszelkie spekulację.

Źródło podaje, że klub Evertona chce uzyskać za swojego piłkarza około 40 milionów euro, ale po rozegraniu dobrego turnieju, jego cena może wzrosnąć. Klauzula w kontrakcie skrzydłowego wynosi 60 milionów euro.

Aktualizacja: Włoskie media (MilanNews.it oraz La Gazzetta dello Sport) negują tę informację. AC Milan miał odpuścić temat Brazylijczyka, a jedynym klubem, który chce go pozyskać ma być Manchester City.

Aktualizacja 2: Di Marzio podaje, że nie ma żadnych informacji na temat ruszenia Rossoneri po Evertona, ale też nie ma żadnych informacji, które by temu zaprzeczały.

Aktualizacja 3: Alfredo Pedullà podaje, że AC Milan jest zainteresowany pozyskaniem Evertona, ale na ten moment nie ma szans na zapłacenie tak dużej sumy. W pierwszej kolejności Diavolo ruszą po Veretouta i zaoferują za niego 20 milionów euro.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

ac milan Sport: Rakitić chce transferu do Milanu lub PSGSport: Rakitić chce transferu do Milanu lub PSG

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o