Gattuso: AC Milan nie ma duszy

Marco Canoniero/LightRocket via Getty Images

Gennaro Gattuso spotkał się z dziennikarzami, aby porozmawiać na najważniejsze tematy przed jutrzejszym spotkaniem przeciwko Torino. O to co miał do powiedzenia trener Rossoneri.

Wciąż mamy o co grać, a jutrzejsze spotkanie będzie bardzo ważne dla mnie, piłkarzy oraz tej koszulki, a także całego świata AC Milanu. Nie przechodzimy przez dobry okres, więc rozumiemy krytykę.

Problem jest taki, że podczas poprzednich problemów, zawsze pokazywaliśmy duszę, a teraz to zatraciliśmy. Wiedzieliśmy jak zareagować, kiedy nie szło po naszej myśli, ale to straciliśmy. Może Ci się zdarzyć gorsza gra, ale kiedy dzieje coś złego, musimy na to zareagować.

Trener nie może uderzyć swoich piłkarzy, nie ma takiego prawa. Zawodnicy muszą zrozumieć, że są w stanie zrobić więcej. Musimy myśleć, jakbyśmy byli jednością. Skupić się na grupie, a nie na poszczególnych piłkarzach. Torino jest bardzo dobrze przygotowane, więc będzie to bardzo ciężkie spotkanie.

Suso? On nie był jedynym, który został wygwizdany. Wszyscy byliśmy krytykowani i są ku temu powody.

Przyszłość? Zobaczymy co się wydarzy, ale teraz jestem skupiony na naszych ostatnich meczach w sezonie. Następnie zobaczymy, co się wydarzy.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 30-stkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 30-stkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

ac milan Sędziowie jeszcze nigdy nie zgłosili rasistowskiego zachowania wobec KessiegoSędziowie jeszcze nigdy nie zgłosili rasistowskiego zachowania wobec Kessiego

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o