Giampaolo: Modrić? Zapytajcie Maldiniego. Jestem zadowolony z Suso

acmilan.com

Marco Giampaolo udzielił wywiadu dziennikarzom, którzy czekali, aby pożegnać drużynę przed wylotem do Stanów Zjednoczonych. O to co miał do powiedzenia nowy szkoleniowiec Rossoneri:

Mam wiele zaufanie do pracy dyrektorów. Mają jakość oraz kompetencję i jestem tego pewny. Optymalną sytuacją jest praca z grupą, która jest ze sobą od początku, ale nie narzekam.

Mam nadzieje, że uda nam się mieć wszystko dopięte przed 2 września. Skupiam się tylko na pracy z entuzjazmem i kiedy otrzymuje pozytywną odpowiedź od piłkarzy, to mnie to cieszy. Nie za bardzo lubię rynek transferowy.

Modrić? Musicie zapytać [Paolo] Maldiniego. Tak samo z Bennacerem. Wygrał puchar narodów i to wszystko, co mogę powiedzieć.

Suso – Pokazał wielką chęć pracy w tej roli [trequatista] i wywiązał się z niej bardzo dobrze. Mam silnego zawodnika, która ma dobry przegląd gry i może pokonać swojego rywala.

Jestem z niego zadowolony, Suso to silny piłkarz, który potrafi robić różnice. Wydarzenia transferowe, to nie moja działka. Musicie pomówić o tym z Maldinim, Bobanem oraz Massarą. Na ten moment mam 22 piłkarzy do trenowania i staram się z nich wyciągnąć to co najlepsze.

Muszę przyznać, że w tym tygodniu chłopcy przekroczyli moje oczekiwania w kontekście uczenia się, chce niektórych wyuczyć koncepcji oraz poprawić innych.

Czas to mój pierwszy przyjaciel.

Od poranka do wieczora mam tylko Milan w głowie, skupiam się tylko na nim. Potrzebujemy cierpliwości oraz czasu, ale jestem pewny, że możemy to zrobić.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o