Oficjalne stanowisko AC Milanu w sprawie Gennaro Gattuso

Federica Roselli/NurPhoto via Getty Images

Oficjalna strona AC Milanu opublikowała oświadczenie w sprawie odejścia Gennaro Gattuso z Rossoneri. O to jak brzmiała wiadomość:

AC Milan ogłasza, że ​​Gennaro Gattuso odejdzie z roli pierwszego trenera Rossoneri za obustronną zgodą ze skutkiem natychmiastowym.

Klub przeprowadzi proces zatrudniania jego następcy, tak aby nowy trener mógł poprowadzić zespół, podczas letniego turnieju ICC, pierwszych spotkań sezonu 2019/20 oraz Ligi Europy.

AC Milan chce podziękować Gennaro Gattuso za jego pracę przez ostatnie 18 miesięcy. Prawdziwa legenda Rossoneri, Gennaro podjął się roli trenera w bardzo trudnym okresie dla klubu i zachował się znakomicie, zapewniając największą ilość punktów od sezonu 2012/13.

AC Milan musi teraz patrzeć w przyszłość, zapewniając ciągłość, stabilność finansową oraz zrównoważony wzrost.

Dodatkowa wypowiedź Ivana Gazidisa – aktualnego CEO AC Milanu:

Miałem zaszczyt poznać Rino Gattuso w ciągu ostatnich 6 miesięcy od mojego przyjścia do klubu. Rino poświęcił wszystko dla jak najlepszego wyniku w tym sezonie. Pracował niestrudzenie, zawsze biorąc na siebie pełną odpowiedzialność oraz stawiając klub ponad wszystkim. Z głębi serca chcę powiedzieć, dziękuję Rino.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 30-stkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 30-stkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

ac milan Boban: Inter jest faworytem. Grają łatwiejszym systememBoban: Inter jest faworytem. Grają łatwiejszym systemem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o