Oficjalnie: Veretout nie leci z Fiorentiną do Ameryki. Różne wersje nowej oferty Rossoneri. AC Milan odbył kolejne spotkanie z Violą [Aktualizacja]

Gabriele Maltinti/Getty Images

Cel m.in.: AC Milanu oraz AS Romy – Jordan Veretout nie leci ze swoim klubem na obóz przygotowawczy do nowego sezonu, co praktycznie jest równoważne z przenosinami do innej drużyny.

Rossoneri odbyli dzisiaj rano godzinne spotkanie z zarządem Fiorentiny, na którym omawiana była przyszłość pomocnika.

Pomimo tego, że wciąż nie znamy szczegółów, a reprezentacji Violi spotkają się jeszcze z zarządem AS Romy, to trener Fiorentiny praktycznie potwierdził, że Veretout zmieni w to lato barwy klubowe. O to co miał do powiedzenia szkoleniowiec dla Sky Sport:

On [Veretout] nie poleci z nami do Ameryki. Czekamy aż rozwiąże swoje sprawy. Zakładam, że zdecyduje się zostać tutaj w Moenie.

Aktualizacja: Alfredo Pedullà podaje, że AC Milan zaoferował Violi 18 milionów euro + 2 miliony euro w postaci bonusów oraz Lucasa Biglię.

Aktualizacja 2: Dziennikarz Sky Sport – Peppe Di Stefano twierdzi, że oferta wynosi 16 milionów euro + 2 miliony euro w postaci bonusów. Nie ma informacji na temat włączenia Lucasa Biglii w całą operację.

Aktualizacja 3: Godzinę temu miały zakończyć się kolejne rozmowy z Fiorentiną, na których obecny był Paolo Maldini wraz z Zvonimirem Bobanem i Ricky’m Massarą. Dyrekcja rozmawiała na temat: Lucasa Biglii, Jordana Veretouta oraz Germana Pezzella.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

ac milan Sport: Rakitić chce transferu do Milanu lub PSGSport: Rakitić chce transferu do Milanu lub PSG

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o