Szewczenko: Piątek? Z pewnością zasłużył na numer 9

Emilio Andreoli/Getty Images

Legendarny piłkarz AC Milanu – Andrij Szewczenko udzielił wywiadu dla La Gazzetta dello Sport, w którym odnosi się do najgorętszych tematów związanych z Rossoneri.

Mentalność klubu się nie zmieniła, Maldini i Boban to gwarancja tego. Spiszą się. Oczekiwania są wysokie, ale wierze, że Paolo i Zvone przywrócą Milan na swoje miejsce. W tym momencie widzę dużo jasności w Milanie. Cieszę się z powodu Paolo syna, który otrzymał powołanie do pierwszej drużyny.

Nowy stadion? Wszystkim będzie brakowało San Siro, ponieważ jest wspaniałe, ale jeżeli wszystko dobrze się potoczy, otrzymamy bardziej nowoczesny stadion. To ważny krok dla siły klubowej ekonomi. Rzeczy buduje się w czasie i nie mówię tylko o drużynie.

Giampaolo? Myślę, że jest facetem z silnymi pomysłami, a ja lubię takich trenerów. Giampaolo to dobry szkoleniowiec, który może osiągnąć dobre rezultaty, dzięki pięknej grze. Daje sygnały, że jest gotowy. Wierze, że to dobry wybór. Gattuso? Rino spełnił swój obowiązek, dorósł wraz z drużyną. Ma przed sobą drogę.

Piątek? Z pewnością zasłużył na numer 9. Sposób w jaki dołączył do Milanu, naturalność w zdobywaniu ważnych bramek. Miał duży impakt i to poprawne, że Kris weźmie na siebie odpowiedzialność za tak ważną koszulkę.

To nie kwestia noszenia koszulki, historia Milanu jest piękna i tym samym ciężka do noszenia na skórze. Dowodem na to jest przywiązanie kibiców. Nawet kiedy nie idzie najlepiej, widziałem tysiące ludzi w Milanello, którzy przyszli na rozpoczęcia przygotowań do sezonu, aby ciepło przywitać.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

ac milan Pioli rozważa 4 piłkarzy w miejsce CalhanogluPioli rozważa 4 piłkarzy w miejsce Calhanoglu

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o