Wciąż brak porozumienia w sprawie Veretouta. AC Milan obserwuje dwie alternatywy

Gettyimages.com

Wczoraj Fiorentina odbyła spotkania z reprezentami AC Milanu oraz AS Romy, na których ważyła się przyszłość Jordana Veretouta, o czym możecie przeczytać tutaj – Oficjalnie: Veretout nie leci z Fiorentiną do Ameryki. Różne wersje nowej oferty Rossoneri. AC Milan odbył kolejne spotkanie z Violą [Aktualizacja].

Jak piszę Sky Sport Italia, żadna z ofert nie zadowoliła Violę i negocjację mają dalej być w toku, ale oba kluby muszą liczyć się z ponownym podwyższeniem swoich ofert.

Rzymianie mają wygrywać wyścig, oferując 16 milionów euro oraz 2 miliony euro zapisane w postaci bonusów, co przewyższa ofertę Rossoneri o 1 milion euro.

Jednak nawet taka oferta nie dorównuje 25 milionom euro, które chce otrzymać za swojego pomocnika Fiorentina.

Kluby chciały włączyć do ofert jednego ze swoich zawodników, ale prezes Violi kategorycznie odrzuca takie pomysły i oczekuję pełnej zapłaty w gotówce.

Co ciekawe, jak twierdzi Gianluca Di Marzio, Diavolo zaczęli rozważać kandydaturę innego piłkarza – Jeana Michaëla Seriego, który tak jak Veretout negocjował pierwotnie z AS Romą.

Aktualizacja: Nicolò Schira podaje, że AC Milan interesuje się piłkarzem Celty Vigo – Stanislav’em Lobotką. Wczoraj zarząd miał spotkać się z Mattia Buongiorno, aby lepiej zrozumieć sytuację pomocnika.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

ac milan Sport: Rakitić chce transferu do Milanu lub PSGSport: Rakitić chce transferu do Milanu lub PSG

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o