fbpx Zarząd AC Milanu rozmawiał z Jose Mourinho | AC Milan Polska

Zarząd AC Milanu rozmawiał z Jose Mourinho

Arjen
Arjen
15:44 02.06.2019
acmilan pl Zarząd AC Milanu rozmawiał z Jose Mourinho
acmilaninfo.com

Kilka dni temu Carlo Pellegatti (źródło bliskie AC Milanow) poinformował, że zarząd Rossoneri rozmawiał z Jose Mourinho w Londynie na temat jego powrotu do Włoch i wcielenie się w następce Gennaro Gattuso.

Były szkoleniowiec m.in. Interu Mediolan miał być otwarty na podjęcie nowego wyzwania, ale miał postawić jeden nienegocjowalny warunek i wcale nie chodziło o duży kontrakt, a sprowadzenie Luisa Camposa.

Mourinho chce pracować wraz z dyrektorem sportowym Lille, ale Ivan Gazidis poinformował go, że nie ma możliwości sprowadzenia Camposa na San Siro, a tę posadę przejmie Paolo Maldini.

5 miesięcy po zwolnieniu z Manchesteru United, Portugalczyk udzielił ekskluzywnego wywiadu dla Eleven Sports PT, w którym otwarcie deklaruję chęć i gotowość na poprowadzenie ważnego europejskiego klubu.

Wykorzystałem moją przerwę, aby odpowiednio zaplanować przyszłość, poprawić mój sztab i narzucić sobie nową filozofię pracy. Wygrywałem dzięki pozostawaniu sobą, ale teraz chcę powrotu do gry. Logiczne, że lubię wygrywać różne tytuły, biorąc pod uwagę fakt, że zrobiłem to w 4 rożnych krajach. Może nadszedł czas na sięgnięcie po kolejny tytuł Ligi Mistrzów z trzecim klubem.

Myślę, że zdecyduje się na tych, którzy zaoferują mi zachęcający projekt, co nie oznacza wygrywania od razu. Wyrażę się konkretniej, jeżeli klub zadzwoni do mnie i powie, że w tym momencie nie ma szans na zdobywanie tytułów, ale pozwoli mi działać, aby ponownie móc po nie sięgać, rozważę tę propozycję. Pójdę tam gdzie będę szczęśliwy, gdzie mogę być szczęśliwy. To prawo, które zdobyłem na murawie, że mogę wybierać jaki będzie mój kolejny krok.

Czy Mourinho nadaj jest głodny sukcesów? Jestem poza boiskiem od 5 miesięcy i chcę wrócić. Nie cierpię, ponieważ mam kontrolę nad moimi emocjami, ale trenowanie to ważna część mojego życia i oczywiście, że mi tego brakuję.

Sprawdź: Paolo Maldini spotkał się z agentem Stefano Sensiego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Załaduj wcześniejsze posty
Serie A
Następny mecz
ac milan SPAL
26.05.2019 20:30
ac milan AC Milan
Tabela
1.Juventus FC28 W6 D4 L90 PKT
2.SSC Napoli24 W7 D7 L79 PKT
3.Atalanta BC20 W9 D9 L69 PKT
4.FC Internazionale Milano20 W9 D9 L69 PKT
5.AC Milan19 W11 D8 L68 PKT
Poprzedni mecz
ac milan AC Milan
11.05.2019 2 : 0
ac milan Frosinone
Już polajkowałem, zamknij