Zarząd AC Milanu rozmawiał z Jose Mourinho

acmilaninfo.com

Kilka dni temu Carlo Pellegatti (źródło bliskie AC Milanow) poinformował, że zarząd Rossoneri rozmawiał z Jose Mourinho w Londynie na temat jego powrotu do Włoch i wcielenie się w następce Gennaro Gattuso.

Były szkoleniowiec m.in. Interu Mediolan miał być otwarty na podjęcie nowego wyzwania, ale miał postawić jeden nienegocjowalny warunek i wcale nie chodziło o duży kontrakt, a sprowadzenie Luisa Camposa.

Mourinho chce pracować wraz z dyrektorem sportowym Lille, ale Ivan Gazidis poinformował go, że nie ma możliwości sprowadzenia Camposa na San Siro, a tę posadę przejmie Paolo Maldini.

5 miesięcy po zwolnieniu z Manchesteru United, Portugalczyk udzielił ekskluzywnego wywiadu dla Eleven Sports PT, w którym otwarcie deklaruję chęć i gotowość na poprowadzenie ważnego europejskiego klubu.

Wykorzystałem moją przerwę, aby odpowiednio zaplanować przyszłość, poprawić mój sztab i narzucić sobie nową filozofię pracy. Wygrywałem dzięki pozostawaniu sobą, ale teraz chcę powrotu do gry. Logiczne, że lubię wygrywać różne tytuły, biorąc pod uwagę fakt, że zrobiłem to w 4 rożnych krajach. Może nadszedł czas na sięgnięcie po kolejny tytuł Ligi Mistrzów z trzecim klubem.

Myślę, że zdecyduje się na tych, którzy zaoferują mi zachęcający projekt, co nie oznacza wygrywania od razu. Wyrażę się konkretniej, jeżeli klub zadzwoni do mnie i powie, że w tym momencie nie ma szans na zdobywanie tytułów, ale pozwoli mi działać, aby ponownie móc po nie sięgać, rozważę tę propozycję. Pójdę tam gdzie będę szczęśliwy, gdzie mogę być szczęśliwy. To prawo, które zdobyłem na murawie, że mogę wybierać jaki będzie mój kolejny krok.

Czy Mourinho nadaj jest głodny sukcesów? Jestem poza boiskiem od 5 miesięcy i chcę wrócić. Nie cierpię, ponieważ mam kontrolę nad moimi emocjami, ale trenowanie to ważna część mojego życia i oczywiście, że mi tego brakuję.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 30-stkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 30-stkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

ac milan Skauci Milanu byli na wczorajszym spotkaniu Benfica – RB LeipzigSkauci Milanu byli na wczorajszym spotkaniu Benfica – RB Leipzig

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o