Na stadionie Stadio Giuseppe Meazza dnia 2021-12-19 19:45 miało miejsce spotkanie między AC Milan i Napoli zakończone wynikiem 0-1

AC Milan kontra Napoli 0-1. W dniu 2021-12-19 19:45 na obiekcie sportowym Stadio Giuseppe Meazza rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 18 pomiędzy AC Milan a Napoli.

Pierwsza połowa meczu między AC Milan i Napoli zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: E. Elmas 5' 0-1 P. Zieliński

Żółte kartki AC Milan:

Żółte kartki Napoli: Giovanni Di Lorenzo 33' Kévin Malcuit 67'

Czerwone kartki AC Milan:

Czerwone kartki Napoli:

Sędzią głównym tego spotkania był Davide Massa, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna AC Milan zmierzy się już z Empoli, następne spotkania z drużynami AS Roma i Venezia. Kolejno natomiast Napoli z Spezia. Następne mecze zagra z drużynami Juventus i Sampdoria.

Kibice śledzą bardzo ciekawe starcia, które tyczą się ligi Serie A. Utalentowane zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak m.in. Giovanni Di Lorenzo nierzadko zapewniły kapitalnym fanom wiele pozytywnych emocji. Wspaniałe walki między piłkarzami zdarzają się zażarte, bardzo rzadko zdarza się koniec końców, że są to spotkania drętwe. Obserwujemy zapadające w pamięć asysty i bramki, brutalne faule dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Serie A i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. AC Milan i Napoli jak ich udział w Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadio Giuseppe Meazza.