Spotkanie pomiędzy AC Milan i Spezia dnia 2022-01-17 17:30 na obiekcie Stadio Giuseppe Meazza - 1-2

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy AC Milan oraz Spezia wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-01-17 17:30 na obiekcie sportowym Stadio Giuseppe Meazza rozegrał się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły AC Milan i Spezia.

Gole strzelali: Rafael Leão 45' 1-0 K. Agudelo 64' 1-1 D. Verde E. Gyasi 90' 1-2 V. Kovalenko

Żółte kartki AC Milan: Pierre Kalulu 22' Matteo Gabbia 62'

Żółte kartki Spezia: Emmanuel Gyasi 19' Jakub Kiwior 32' Ivan Provedel 44' Giulio Maggiore 65' Simone Bastoni 90'

Czerwone kartki AC Milan:

Czerwone kartki Spezia:

Sędzią głównym tego spotkania był Serra Marco, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu AC Milan stanie naprzeciw Inter, następne spotkania z drużynami Lazio i Sampdoria. Kolejno natomiast Spezia z Salernitana. Następne mecze zagra z drużynami Fiorentina i Bologna.

Wierni fani śledzą bardzo ciekawe potyczki ligi Serie A. Liczące się zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak między innymi Pierre Kalulu Emmanuel Gyasi wielokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym entuzjastom mnóstwo emocji. Trafiamy na zapadające w pamięć gole oraz asysty, brutalne faule, które gwarantują niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Interesujące zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się niezwykle zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się, iż zmagania męczą. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Serie A, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. AC Milan oraz Spezia oraz ich udział w Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadio Giuseppe Meazza.