Dnia 2022-04-15 19:00 na obiekcie Stadio Giuseppe Meazza odbył się mecz AC Milan - Genoa: 2-0

Pierwsza połowa meczu między AC Milan a Genoa zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-04-15 19:00 na stadionie Stadio Giuseppe Meazza rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 33 pomiędzy AC Milan a Genoa.

Gole strzelali: Rafael Leão 11' 1-0 P. Kalulu Junior Messias 87' 2-0

Żółte kartki AC Milan: Sandro Tonali 84'

Żółte kartki Genoa: Kelvin Yeboah 80' Albert Guðmundsson 90'

Czerwone kartki AC Milan:

Czerwone kartki Genoa:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniele Chiffi, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna AC Milan zmierzy się już z Inter, następne spotkania z drużynami Lazio i Fiorentina. Kolejno natomiast Genoa podejmie Cagliari. Następne mecze zagra z drużynami Sampdoria i Juventus.

Dzisiaj mnóstwo kibiców śledzi starcia w lidze Serie A. Ciekawe drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Sandro Tonali Kelvin Yeboah nieustannie gwarantują wspaniałym fanom wiele emocji. Stale trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, zapadające w pamięć asysty i bramki, które gwarantują wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Niesamowite potyczki między graczami bywają nader bezkompromisowe, nie często okazuje się definitywnie, iż są to zmagania statyczne. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Serie A i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. AC Milan i Genoa i ich udział w lidze Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadio Giuseppe Meazza.