AC Milan - Fiorentina, wynik spotkania - 1-0

AC Milan - Fiorentina, wynik końcowy 1-0. Dnia 2022-05-01 13:00 na stadionie Stadio Giuseppe Meazza rozegrał się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 35 pomiędzy AC Milan a Fiorentina.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy AC Milan i Fiorentina zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: Rafael Leão 82' 1-0

Żółte kartki AC Milan: Ismaël Bennacer 88'

Żółte kartki Fiorentina: Youssef Maleh 2' Lorenzo Venuti 41' Lucas Martínez Quarta 72'

Czerwone kartki AC Milan:

Czerwone kartki Fiorentina:

Sędzią głównym tego spotkania był Paolo Valeri, Italy. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna AC Milan zmierzy się już z Verona, następne spotkania z drużynami Atalanta i Sassuolo natomiast Fiorentina z AS Roma. Następne mecze zagra z drużynami Sampdoria i Juventus.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą poczynania w lidze Serie A. Interesujące piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak Ismaël Bennacer Youssef Maleh nierzadko zapewniły wspaniałym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Wspaniałe potyczki pomiędzy graczami są zażarte, nie często okazuje się, że są to widowiska nie warte uwagi. Zdarzają się brutalne sytuacje z faulem, idealnie wyliczone gole i asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Serie A i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. AC Milan i Fiorentina jak ich udział w lidze Serie A gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadio Giuseppe Meazza.