Na obiekcie Stadio Marc'Antonio Bentegodi miało miejsce spotkanie między Verona i AC Milan: 1-3

Verona - AC Milan zakończony wynikiem 1-3.

Po pierwszej połowie spotkania między Verona a AC Milan wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-3.

W dniu 2022-05-08 18:45 na obiekcie sportowym Stadio Marc'Antonio Bentegodi odbył się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki 36 pomiędzy Verona a AC Milan.

Gole strzelali: D. Faraoni 38' 1-0 D. Lazović S. Tonali 45' 1-1 Rafael Leão S. Tonali 49' 1-2 Rafael Leão A. Florenzi 86' 1-3 Junior Messias

Żółte kartki Verona: Davide Faraoni 45' Ivan Ilić 70'

Żółte kartki AC Milan: Rafael Leão 45'

Czerwone kartki Verona:

Czerwone kartki AC Milan:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniele Doveri, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Verona stawi czoła Torino, następne spotkania z drużynami Lazio i Atalanta. Kolejno natomiast AC Milan z Sassuolo. Następne mecze zagra z drużynami i .

Oddani kibice śledzą ekscytujące potyczki ligi Serie A. Interesujące piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Davide Faraoni Rafael Leão niejednokrotnie zaserwowały własnym stałym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Trafiamy na książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, nieczyste sytuacje na faul kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zmagania między graczami zdarzają się bardzo zajadłe, bardzo rzadko zdarza się ostatecznie, że są to zmagania nie warte uwagi. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich ioglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich lubianych drużyn jak Verona i AC Milan w lidze Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadio Marc'Antonio Bentegodi.