Spotkanie Empoli vs AC Milan zakończone wynikiem 1-3 dnia 2022-10-01 18:45

Dnia 2022-10-01 18:45 na obiekcie sportowym Stadio Carlo Castellani rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 8 pomiędzy Empoli a AC Milan.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Empoli i AC Milan wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

 

Gole strzelali: A. Rebić 79' 0-1 Rafael Leão N. Bajrami 90' 1-1 F. Ballo 90' 1-2 R. Krunić Rafael Leão 90' 1-3 A. Rebić

Żółte kartki Empoli: Nicolas Haas 25' Koni De Winter 56' Sebastiano Luperto 61'

Żółte kartki AC Milan: Simon Kjær 24' Ismaël Bennacer 90'

Czerwone kartki Empoli:

Czerwone kartki AC Milan:

Sędzią głównym tego spotkania był Gianluca Aureliano, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Empoli zmierzy się już z Torino, następne spotkania z drużynami Monza i Juventus a AC Milan z Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Juventus i Chelsea.

W dzisiejszych czasach oddani fani piłki nożnej śledzą starcia ligi Serie A. Składające się z utalentowanych obrońców i napastników futbolowe drużyny i piłkarze jak Nicolas Haas Simon Kjær nieraz zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na bezwzględne sytuacje na faul zakończone bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, wyśmienite asysty oraz gole dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Walki pomiędzy piłkarzami okazują się bezkompromisowe, rzadko bywa ostatecznie, że są to mecze usypiające. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich ioglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Empoli i AC Milan jak ich udział w lidze Serie A gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadio Carlo Castellani.