Mecz Monza vs AC Milan zakończony wynikiem 0-1

Monza vs AC Milan, wynik końcowy 0-1. Dnia 2023-02-18 17:00 na stadionie U-Power Stadium odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 23 pomiędzy Monza a AC Milan.

Pierwsza połowa meczu między Monza oraz AC Milan zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: Junior Messias 31' 0-1

Żółte kartki Monza: Marlon 27' Samuele Birindelli 54' Nicolò Rovella 62' José Machín 63'

Żółte kartki AC Milan: Rade Krunić 34' Malick Thiaw 69'

Czerwone kartki Monza:

Czerwone kartki AC Milan:

Główny arbiter meczu to Antonio Rapuano, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Monza zmierzy się już z Salernitana, następne spotkania z drużynami Empoli oraz Verona natomiast AC Milan z Atalanta. Następne mecze zagra z drużynami Fiorentina oraz Tottenham.

W dzisiejszych czasach wierni kibice futbolu śledzą poczynania ligi Serie A. Interesujące zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak Marlon Rade Krunić raz za razem sprawiają pierwszorzędnym sympatykom emocje sięgające zenitu. Wspaniałe walki między piłkarzami są zajadłe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, że są to widowiska statyczne. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty, które gwarantują wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Warto więc przeglądać spotkania piłkarskiej ligi Serie A, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Monza oraz AC Milan oraz ich udział w lidze Serie A gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak U-Power Stadium.