Zostań redaktorem w ACMilanPolska.pl!

AC Milan nie chce przystać na żądania Calhanoglu. Inter oraz Napoli obserwują sytuacje

ac milan polska pl
Photo by Mattia Ozbot/Soccrates/Getty Images

Uwaga!

Post ma ponad 7 dni. W świecie Rossoneri wszystko bardzo szybko się zmienia, więc weź pod uwagę, że informację, które tutaj przeczytasz, mogą być nieaktualne. Najnowsze wiadomości zawsze znajdziesz tutaj.

Chociaż zarówno AC Milan, jak i Hakan Calhanoglu chcą znaleźć porozumienie, które pozwoli pomocnikowi na dalszą grę na San Siro, to żadna ze stron nie chce odpuścić w sprawie wartości nowej umowy.

Zawodnik Rossoneri ma żądać podwyżki do poziomu 5-6 milionów euro (w zależności od źródła), co pozwoliłoby mu na podwojenie obecnego przychodu.

Zarząd Diavolo nie chce zgodzić się na tak wysoki kontrakt, obawiając się, że wystąpi efekt domina, który popchnie wszystkich zawodników pierwszej drużyny do negocjacji wyższego kontraktu.

Warto również wspomnieć o tym, że umowa Turka kończy się w 2021 roku, więc całej sytuacji przygląda się wiele klubów, w tym m.in. Napoli oraz Inter, którzy byliby skłonni spełnić żądania finansowe pomocnika, jeżeli miałby on swoją kartę w rękach.

Kamil Owczarek
Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x