Zostań redaktorem w ACMilanPolska.pl!

AC Milan próbował ściągnąć Davida Neresa

TF-Images/Getty Images

Uwaga!

Post ma ponad 7 dni. W świecie Rossoneri wszystko bardzo szybko się zmienia, więc weź pod uwagę, że informację, które tutaj przeczytasz, mogą być nieaktualne. Najnowsze wiadomości zawsze znajdziesz tutaj.

Wczoraj David Neres z Axaju pokazał całemu światu do czego jest zdolny. Napastnik zdobył dwa trafienia, przypieczętowując świetny występ przeciwko Realowi Madryt i wyrzucając hiszpański klub poza Ligę Mistrzów.

Dla niektórych członków zarządu występ Neresa nie był zaskoczeniem. Podczas ostatniego sezonu, Rossoneri przyglądali się młodemu Brazylijczykowi i jak podają gazety, bardzo chcieli sprowadzić go na San Siro.

Niestety, kiedy doszło do próby rozpoczęcia negocjacji z Ajaxem, holenderski klub nie chciał nawet wysłuchać propozycji AC Milanu i bezwzględnie stawał przy 50 milionach euro, na które wycenili napastnika.

Była to suma, na którą nie mogli zgodzić się Rossoneri i ostatecznie David Neres pozostał w Ajaxie, gdzie rozpoczął pisanie swojej piłkarskiej historii od pokonania 13-sto krotnego zwycięzcy Ligi Mistrzów.

Kamil Owczarek
Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x