ACMilanPolska potrzebuje właśnie Ciebie! Zapowiadamy zmiany w portalu oraz poszukujemy zapalonych redaktorów

ACMilanPolska potrzebuje właśnie Ciebie! Poszukujemy zapalonych redaktorów
ACMilanPolska potrzebuje właśnie Ciebie! Poszukujemy zapalonych redaktorów

Portal ACMilanPolska.pl tworzony jest przez fanów dla fanów. Staramy się być odpowiedzią na potrzebę istnienia merytorycznego serwisu, na który kibice AC Milan zasługują. Każdego dnia dostarczamy najnowsze informację z otoczenia drużyny, plotki dziennikarskie oraz istotne wiadomości z Serie A.

Niestety w ostatnim czasie strona stałą się o wiele mniej aktywna, niż pierwotnie było to zakładane, co poskutkowało powstaniem wielu błędów, niedopilnowań oraz braku ciągłości w powstawaniu nowej treści.

Tym samym chcielibyśmy Was przeprosić oraz zachęcić do aktywnego uczestniczenia w życiu ACMilanPolska.pl, co poskutkuje stworzeniem miejsca, gdzie każdy kibic AC Milan będzie czuł się jak w domu.

W najbliższym czasie planujemy wprowadzić następujące zmiany:

  • Zmiana designu.
  • Rozbudowanie forum.
  • Wprowadzenie ligi fantasy.
  • Stworzenie sytemu nagradzania aktywnych osób.
  • Masz pomysł czego brakuje? Podziel się nim w komentarzu!

Jednak to tylko aspekty techniczne, które nie znaczą nic, jeżeli nie będzie osób aktywnie się udzielających oraz chcących tworzyć treści dla innych.

Dlatego, jeżeli masz zacięcie do pisania, serdecznie zapraszamy Cię do rozważenia dołączenia do redaktorów, a pozostałych do aktywnego komentowania pod artykułami oraz udzielania się na forum.

Kogo szukamy?

Poszukujemy ludzi z pasją do włoskiego klubu, AC Milan, którzy chcieliby dzielić się istotnymi informacjami z otoczenia klubu z naszą polską społecznością Rossoneri.

Do Twoich obowiązków należałoby wyszukiwanie, tłumaczenie oraz publikowanie artykułów na temat drużyny, potencjalnych transferów oraz istotnych dla AC Milan wiadomości z Serie A.

Oczekujemy:

  • Zaangażowania.
  • Umiejętności samodzielnej pracy.
  • Znajomości obecnej sytuacji klubu.

Co zyskujesz pisząc u nas?

Przede wszystkim masz możliwość pisania dla ludzi takich jak ty – miłośników Rossoneri, którzy podobnie jak Ty, każdego dnia starają się dotrzeć do najnowszych informacji na temat ukochanego klubu.

Stajesz się częścią grupy, która każdego dnia pracuję nad zwiększaniem swojej wiedzy na temat Rossoneri oraz ich otoczenia, aby móc rzetelnie podzielić się nią z osobami, które nie mają tego komfortu.

Wolontariat dla ACMilanPolska.pl jest świetną opcja do rozpoczęcia swojej przygody z pisaniem, tłumaczeniem zagranicznych artykułów oraz wyrobienia własnej marki osobistej.

Dodatkowo masz bezpośrednią możliwość wpływania na zmiany na stronie, jej rozwój oraz budowanie społeczności z jedną z najliczniejszych grup kibicowskich w całej Polsce.

Ewentualne zarobki

Chociaż portal ACMilanPolska.pl nigdy nie był nastawiony na zarabianie pieniędzy, to co jakiś czas może natrafić się współpraca, która da stronie dodatkowy zastrzyk pieniędzy.

W momencie, kiedy ewentualna współpraca przekracza koszty utrzymania portalu, pozostałe pieniądze zostają przeznaczone na dalszy rozwój oraz zwiększanie komfortu użytkowników lub rozdzielone pomiędzy osobami pracującymi nad stroną, biorąc pod uwagę indywidualne zaangażowanie w jej rozwój.

W jaki sposób dołączyć?

Po prostu skontaktuj się z nami poprzez formularz w zakładce kontakt, wykorzystując schemat:

1. Imię I nazwisko:

2. Wiek:

3. Jak wygląda twoja dostępność?

4. Jak długo kibicujesz Rossoneri?

5. Z jakich źródeł czerpiesz informację na temat AC Milan?

6. Ile godzin dziennie jesteś w stanie poświęcić na pisanie?

7. Załącz próbny artykuł, który został przez Ciebie napisany i odnosi się do najnowszych informacji na temat AC Milan – pokaż, jak radzisz sobie z pisaniem (wystarczy 150 słów)!


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments