Calhanoglu: Jesteśmy gotowi na derby

Marco Canoniero/LightRocket via Getty Images

Pomocnik AC Milanu – Hakan Calhanoglu udzielił wywiadu dla Gazzetta dello Sport, Tuttosport oraz Corriere dello Sport, w którym opowiedział o swoich odczuciach przed niedzielnymi derbami.

Wiele oczekujemy od tego meczu. Czujemy się silni i jesteśmy w dobrej formie, ale wciąż zachowujemy respekt dla Interu. Będzie ciężko i będziemy musieli dać z siebie 150%.

Icardi? Dla nich jest bardzo ważny, ale są to sprawy, które nas nie dotyczą. Chciałbym zdobyć asystę na zwycięskim golu Piątka. On i paqueta szybko dołączyli do naszej grupy.

Gattuso? Zawsze miałem idealne stosunki z moimi trenerami. Wzajemnie się szanujemy. Gattuso jest uwielbiany przez naszą szatnie. Był zawodnikiem i dobrze wie, czego potrzebuje zawodnik. Emituje pozytywną energię i sprawia, że prezentujemy wysoki poziom. Na poziomie personalnym, pomógł mi w moim prywatnym życiu. Zostanie ojcem było niesamowitym uczuciem.

W styczniu byłem wystawiony na rynek? Wiem, że parę klubów się mną interesowało, ale ja jestem tutaj szczęśliwy. Mam nadzieje, że zostanę w Milanie na długo, ale to decyzja klubu. Najważniejsze, aby ciężko trenować dla drużyny i nie być samolubnym. Czuję się dobrze i biegam 12-13 kilometrów w każdym meczu. Myślę, że moje występy są pozytywne. Nadal myślę o zostaniu najlepszym napastnikiem obecnych czasów.

Jesteśmy zgraną paczką, w której każdy sobie pomaga i traktuję jak członka rodziny. Kessie jest najmilszy, a Bakayoko zaskoczył mnie swoją formą. Zasługuje na grę [Bakayoko], ponieważ trenuje bardzo ciężko. Mamy więcej niż jednego kapitana. Praca przed Maldinim oraz Leonardo stawia nas pod delikatną presją, ale dzięki temu czujesz się lepiej i sprawia, że wiesz dla jak wielkiego klubu grasz. Napoli musi uważać, aby nie stracić więcej punktów. Jesteśmy w mistrzowskiej formie.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments