Zostań redaktorem w ACMilanPolska.pl!

Calhanoglu: Piątek? Brakuje mu tylko bramki. Zawsze o nim mówimy

Nicolò Campo/LightRocket via Getty Images

Uwaga!

Post ma ponad 7 dni. W świecie Rossoneri wszystko bardzo szybko się zmienia, więc weź pod uwagę, że informację, które tutaj przeczytasz, mogą być nieaktualne. Najnowsze wiadomości zawsze znajdziesz tutaj.

Przedstawiamy wolne tłumaczenie wypowiedzi Hakana Calhanoglu dla Sky Sport. Pomocnik Rossoneri odniósł się do ostatniego meczu oraz gry pod skrzydłami Marco Giampaolo.

W Udine popełliśmy kilka błędów. Nie wykonaliśmy wszystkiego, o co prosił nas trener. Udinese grało lepiej, dobrze zagęścili grę, ale to tylko pierwszy mecz.

Plotki transferowe? Nigdy tego nie rozumiałem. Wszyscy dziennikarze mówią o transferze, ale tym zajmuję się mój agent. Jestem skupiony na wykonywaniu mojej pracy, nowy trener, nowa rola. Do wykonywania dobrze rzeczy potrzebujemy pracy i czasu.

Styl gry Giampaolo jest inny. Lubi grać ofensywnie i środkiem. Kiedy otrzymujemy piłkę, chce abyśmy bezpośrednio atakowali. Jesteśmy na odpowiedniej drodze. Potrzebujemy czasu, aby lepiej przyswoić założenia.

Inni trenerzy mają inne filozofię. W przeszłości grałem w ustawieniu 4-3-3. Robimy to, o co prosi nas trener. W tym roku wszystko się zmieniło i dopiero pracujemy nad adaptacją.

Piątek? Brakuje mu tylko bramki. Zawsze o nim mówimy. Ludzie piszą o nim, ale to świetny piłkarz. Robi dla nas wszystko i to samo my robimy dla niego.

Hakan Calhanoglu

Kamil Owczarek
Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x