Cutrone wyceniony na 30 milionów euro. Calabria prosi go o dalszą walkę

Marco Canoniero/LightRocket via Getty Images

Gazety podają, że AC Milan wycenił Patricka Cutrone na 30 milionów euro. Napastnik wzbudza duże zainteresowanie wśród europejskich klubów, a najbliższej jego transferu wydaje się być Torino oraz Atletico Madryt.

Według Corriere della Sera, Cutrone “na prawdę podoba się” Torino i ten właśnie aspekt miał wymusić na Rossoneri ustalenia ceny za swoją młodą perłę. Dodatkowo całą atmosferę podgrzewa fakt, że ojciec i agent zawodnika był widziany na Wanda Metropolitano.

21-latek nie może pogodzić się z rolą “jokera” wchodzącego na ostatnie minut meczu i ma być coraz bardziej zdecydowany na poszukanie sobie miejsca w innej drużynie. Piłkarz nie chce zaprzepaścić talent, który tak wielu ekspertów w nim widzi i chce grać jak najwięcej, aby móc osiągnąć szczyt swoich umiejętności.

W obecnym sezonie, Cutrone ma na swoim koncie występ w zaledwie 14 meczach na 31 możliwych, a jego drogę do pierwszego składu blokował najpierw Higuain, a teraz rewelacja sezonu i nowy nabytek Rossoneri, Krzysztof Piątek.

Kevork Djansezian/Getty Images

Pomimo wielu przesłanek, które wskazują na to, że będzie to ostatni sezon Włocha na San Siro, jego kolega z drużyny, Calabria stara się przekonać go do dalszego pozostania i walczenia o pozycję w klubie. O to co powiedział Davide dla Sky Sport italia.

Ma dopiero 20 lat. Musi zachować spokój. Piątek spisuje się świetnie. Ciężko będzie w tym momencie sprawić, aby usiadł na ławce, ale Patrick zdobył dla nas wiele punktów i jego czas jeszcze nadejdzie. Jedynie musi się skupić na pracy. Już teraz trenuję ciężej niż wcześniej.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments