Di Carlo: Mam nadzieje, że wyczyn Piątka zmotywuje Stępińskiego

Nicolò Campo/LightRocket via Getty Images

Trener Chievo – Domenico Di Carlo, udzielił wypowiedzi przedmeczowej, w której m.in. opowiada o wierze w zwycięstwo swojego zespołu w spotkaniu przeciwko Chievo oraz napastnikach obu klubów.

Musimy być głodni, odważni, a nawet szaleni, aby wierzyć, że możemy wywołać zdenerwowanie i pobudzić naszych fanów do walki.

Musimy udowodnić, że nie boimy się nikogo. Gratuluje Gennaro Gattuso za przemianę grupy piłkarzy w prawdziwy zespół. Zrobiliśmy to samo, ale w przeciwieństwie do Milanu, nie otrzymujemy rezultatów, na które zasługujemy.

Stępiński – Jestem przekonany, że Stępiński ma wszystkie cechy niezbędne do gry w takim klubie jak Milan. Trenuje ciężko, podczas każdego treningu, ma odpowiedni charakter i jest zdeterminowany.

Transfer Piątka z Genui do Milanu powinien być motywacją dla naszych napastników, aby uświadomili sobie, że też mogą osiągnąć ten poziom. Mariusz ma wszystko czego potrzebuję, więc mam nadzieje, że zdobędzie dwie bramki, a Piątek zero.

Skład Chievo na mecz z Milanem: Bragantini, Caprile, Sorrentino; Andreolli, Bani, Barba, Cesar, Depaoli, Frey, Jaroszynski, Rossettini; Burruchaga, Diousse, Giaccherini, Hetemaj, Kiyine, Piazon; Djordjevic, Grubac, Leris, Meggiorini, Pucciarelli, Stepinski, Vignato


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments