Di Marzio: Milan wciąż negocjuję transfer trzech zawodników

TF-Images/Getty Images

Według najnowszego raportu od Di Marzio, AC Milan wciąż ma negocjować transfer trzech zawodników, w skład, których wchodzi: Angel Correa, Taison oraz Ante Rebić.

Angel Correa ma pozostawać głównym celem Rossoneri, ale oba kluby stoją przy swoim i porozumienie jest dalekie. Bardzo możliwe, że w całej operacji pomoże wypożyczenie Mauro Icardiego, co opisaliśmy tutaj.

Taison, który dopiero od wczorajszego wieczoru zaczął być łączony z transferem na San Siro, może być bliżej niż się wydaję, ponieważ jak podaje jego agent, Diavolo złożyli już pierwszą ofertę. Całą wypowiedź można przeczytać tutaj.

Ostatni na liście Ante Rebić, dopiero dzisiaj zaczął być ponownie łączony z Rossoneri. Klub miał rozpocząć negocjację w jego sprawie, ale wydaje się, że jest on przygotowywany jako alternatywa na wypadek niepowodzenia przy operacji sprowadzenia Angela Correi.

[17:04] Marc Behrenbeck: “Ante Rebić jest bardzo blisko dołączenia do Milanu i wkrótce powinien być we Włoszech”. Dziennikarz twierdzi, że kluby praktycznie mają porozumienie, a do ustalenia pozostają szczegóły. Zawodnik nie został powołany na dzisiejsze spotkanie. Rossoneri zapłacą około 25-30 milionów euro. Przewijają się również informację, że będzie to wypożyczenie z koniecznością wykupu za wspomnianą kwotę.

Sytuację na bieżąco monitorujemy tutaj.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments