Zostań redaktorem w ACMilanPolska.pl!

Diaz przyznał, że utrzymuje kontakt z Zidanem. Pozostanie pomocnika na San Siro będzie ciężkie

ac milan polska pl
BILD ZEITUNG OUT

Uwaga!

Post ma ponad 7 dni. W świecie Rossoneri wszystko bardzo szybko się zmienia, więc weź pod uwagę, że informację, które tutaj przeczytasz, mogą być nieaktualne. Najnowsze wiadomości zawsze znajdziesz tutaj.

W minionym oknie transferowym, Brahim Diaz zasilił szeregi Rossoneri na zasadzi wypożyczenia i od razu wpasował się do drużyny, biorąc udział w 10 z 13 spotkań oraz notując 3 trafienia oraz 1 asystę.

Chociaż zawodnik wciąż nie odgrywa pierwszoplanowej roli, to zarząd pragnie jego pozostania na San Siro i miał już rozpocząć rozmowy z Realem Madryt, których efektem ma być zostanie Hiszpana stałym zawodnikiem AC Milan.

Jednak sam zawodnik wciąż ma kontakt z obecnym szkoleniowcem Królewskich, który chociaż na niego nie stawiał – piłkarz rozegrał już ponad 2x więcej minut niż w minionym sezonie – to zawsze bardzo go cenił i chciał mieć pod swoim okiem.

– Czy mam kontakt z Zidane’em? Tak. Wiele razy mówiłem, że darzymy się wzajemną sympatią. Nasze stosunki są bardzo dobre. Jasne, że teraz gram w Milanie, mamy mecze co 3 dni, Real zresztą też i ten kontakt logicznie jest mniejszy, ale zawsze co jakiś czas otrzymuję od niego wiadomości.

Brahim Diaz dla Movistar+ via Realmadryt.pl

Piłkarz nie kryje swojej sympatii do włoskiego klubu, ale trzeba mieć na uwadze, że Real Madryt nie będzie zbyt skłonny na jego oddanie, ponieważ Hiszpanie są coraz bliżej rewolucji, która miałaby polegać na pożegnaniu starej gwardii i zastąpienia jej nowymi gwiazdami, a Diaz może być jedną z kluczowych postaci.

Kamil Owczarek
Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x