Zostań redaktorem w ACMilanPolska.pl!

Dlaczego nadal nie ma porozumienia z Calhanoglu?

ac milan polska pl
Photo by Nicolò Campo/LightRocket via Getty Images

Uwaga!

Post ma ponad 7 dni. W świecie Rossoneri wszystko bardzo szybko się zmienia, więc weź pod uwagę, że informację, które tutaj przeczytasz, mogą być nieaktualne. Najnowsze wiadomości zawsze znajdziesz tutaj.

Od wypychanego przez wszystkich do jednego z filarów drużyny – tak można określić obecną sytuację Hakana Calhanoglu, którego kontrakt kończy się wraz z zakończeniem rozgrywek 2020/2021.

Turek pomimo gorszych okresów jest jednym z tych zawodników, którzy są dla zarządu niepodważalni i mają stanowić o sile AC Milan w kolejnych sezonach, co oczywiście oznacza chęć wypracowania porozumienia oraz przedłużenie wygasającej umowy.

Jak podaje Nicolo Schira, chociaż Paolo Maldini i spółka pracują już od dłuższego czasu nad nowym kontraktem dla Hakana Calhanoglu, to brak porozumienia nie wynika z chęci piłkarza do opuszczenia Rossoneri, a wejścia na wyższy poziom płacowy.

Pomocnik chciałby podnieść swoje zarobki do poziomu około 5 milionów euro rocznie, co dałoby mu podwyżkę na poziomie 1.5 miliona euro.

Przez obecną sytuację na świecie ciężko mówić o jakiejkolwiek podwyżce, co oczywiście sugerowałoby odejście piłkarza, jednak zarząd AC Milan ma pozostawać spokojny, że Hakan Calhanoglu będzie nadal częścią projektu.

Kamil Owczarek
Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x