Zostań redaktorem w ACMilanPolska.pl!

Dlaczego nie doszło do transferu Angela Correi?

David S. Bustamante/Soccrates/Getty Images

Uwaga!

Post ma ponad 7 dni. W świecie Rossoneri wszystko bardzo szybko się zmienia, więc weź pod uwagę, że informację, które tutaj przeczytasz, mogą być nieaktualne. Najnowsze wiadomości zawsze znajdziesz tutaj.

Angel Correa to nazwisko, które fanom Milanu na pewno się już przejadło, ponieważ saga z nim związana trwa praktycznie od samego początku letniego okna transferowego.

Dlaczego ostatecznie napastnik nie trafił na San Siro? Argentyńczyk był bardzo mocno nastawiony na dołączenie do Rossoneri, ale ostatecznie kluby nie doszły do porozumienia na poziomie ekonomicznym, co potwierdził sam Boban w ostatnim wywiadzie – klik.

AC Milan był gotowy dokonać wszelkich starać, aby spełnić prośbę Marco Giampaolo i pozyskać Angela Correę, ale ograniczenia finansowe sprawiły, że w tym roku, klub był w stanie zapłacić tylko 42 miliony euro, kiedy Atletico Madryt oczekiwało 55 milionów euro i nie chciało zejść do wymaganego poziomu.

Kamil Owczarek
Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x