Rebić: Inter? Kiedy dowiedziałem się o zainteresowaniu Milanu, nie miałem żadnych wątpliwości

acmilan.com

Dzisiaj o godzinie 14:30 ma odbyć się oficjalna prezentacja Ante Rebicia, podczas której dziennikarze będą mogli zadawać mu pytania. Zapis konferencji będzie dostępny w tym poście.

Dużo się uczę na temat Milanu, który tworzył historię. Boban nie musiał mnie długo namawiać, ponieważ wiem jakiego kalibru jest to klub. Po prostu muszę grać dobrze.

Gra w Milanie jest dla mnie spełnieniem Marzeń. Dopiero co zacząłem trening z nowymi kolegami z drużyny, ale mam nadzieje, że będziemy mieli dobry sezon.

Kiedy pierwszy raz przyszedłem do Włoch, nie miałem żadnych oczekiwań. Dzięki grze w Frankfurt, czuję, że stałem się bardziej dojrzałym zawodnikiem. Wierzę, że mogę pokazać wszystko, czego się nauczyłem i być ważnym ogniwem.

Czuję się świetnie i jestem w dobrej formie. Zagrałem w obu spotkaniach reprezentacji. Jestem gotowy do gry, ale decyzja należy do trenera.

Ante Rebić [wolne tłumaczenie]

Lubię grać twardo i trenować ciężko. To [gra dla Milanu] będzie dobrym wyzwaniem dla mnie oraz próbą. Tutaj jest wielu zawodników walczących o pierwszy skład, ale to sprawi, że będę lepszy.

Myślę, że doświadczenie wyniesione z Frankfurtu bardzo mi pomoże. Jestem gotowy na grę w Serie A. Trenerzy i ja ciężko pracowaliśmy, abym mógł się rozwinąć.

Boban był pierwszą osobą, z którą rozmawiałem na temat dołączenia do Milanu. Był bardzo ważny i dał mi kilka rad.

Zainteresowanie Interu Mediolan? Mój agent rozmawiał z Interem, ale ja z nimi nie rozmawiałem. Kiedy dowiedziałem się o zainteresowaniu Milanu, nie miałem żadnych wątpliwości. Kiedy zapytałem ojca, również doradził mi Milan.

Chciałem koszulkę z numerem 4, ale była zajęta, więc zdecydowałem się na grę z 18, ponieważ z takim numerem gram w reprezentacji.

Ante Rebić [wolne tłumaczenie]

Czy znałeś Giampaolo wcześniej? Nie, ale sporo o nim słyszałem i rozmawiałem na jego temat z Bobanem. To co udało mi się dostrzec w ostatnich dniach, to fakt, że jest bardzo dobrze przygotowany.

Zazwyczaj grałem w ustawieniu 4-3-3. W ostatnich kilku latach było sporo zmian, więc musiałem się zaadaptować do roli drugiego napastnika. Jednak jestem gotowy grać tam, gdzie będzie chciał tego trener.

Nie myślałem jeszcze o mojej pierwszej bramce, ale kiedy się to wydarzy, to nie spodziewam się za dużego entuzjazmu, ponieważ to nie jest w moim stylu.

Grałem we Włoszech przed moim transferem do Niemiec. Każdy klub pomagał mi w rozwinięciu się jako człowiek oraz zawodnik.

Ante Rebić [wolne tłumaczenie]

Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments