Gattuso: Kiedy Piątek dotyka piłki, zamienia ją na gola

Nicolò Campo/LightRocket via Getty Images

Pomeczowa wypowiedź Gennaro Gattuso dla Milan TV.

Pozytywna druga połowa – W pierwszej połowie graliśmy za wolno, nie graliśmy naszej gry. Druga połowa była kompletnie inna. Graliśmy bardzo dobrze i tworzyliśmy dużo ciekawych akcji. Martwiłem się o Paquete, ponieważ nie trenował przez 2 dni przez gorączkę. Bakayoko również nie czuł się najlepiej, ale zagryzł zęby i grał. Mogliśmy spisać się lepiej, ale wyszło nieźle.

Atak – Parę rzeczy nie poszło po naszej myśli. Castillejo mógł stworzyć więcej miejsca dla Contiego. W drugiej połowie, poruszaliśmy się lepiej. Zaczynamy grać coraz bardziej bezpośrednio, poruszamy się więcej bez piłki.

Piątek – On nie jest tylko zdobywcą bramek. Potrafi również pomagać w lepszej grze. Jest bardzo ruchliwy i dużo biega. Cieszę się, że go mamy. Kiedy dotyka piłki, strzela bramkę. Musi to kontynuować.

Conti i Calabria – Andrea spisał się dobrze, jest ważny dla klubu. Dobrze odnajduje się w ataku. Abata również dał nam dużo dzisiaj. Mamy dobrze obsadzone te pozycję. W ostatnim okienku poszerzyliśmy ławkę i mam tu wielu piłkarz, którzy długo nie grali, ale muszę być pewni, że są ważni.

Z San Siro do Olimpico – Aktualnie skupiam się tylko na wtorku (Data pojedynku Lazio – AC Milan w Coppa italia). Dziękuję fanom za ich przyśpiewki. Wciąż mamy wiele do zrobienia.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments