Gattuso: Roma zasługiwała na więcej

Marco Canoniero/LightRocket via Getty Images

Trener AC Milanu – Gattuso, wypowiedział się dla Sky Sport Italia po ostatnim gwizdku meczu AS Romy z Rossoneri.

Myślę, że graliśmy dobrze. Roma zasługiwała na więcej po pierwszej połowie, ale myślę, że przebudziliśmy się w drugiej połowie i spisaliśmy się dobrze.

Być może po statystykach, Roma zasługiwała na więcej, ale oni są dobrą drużyną z wielkimi talentami i wiedziałem, ze to będzie ciężkie.

Piątek

“Piątek to zawodnik, który straszy przeciwników, a kiedy jest na otwartej pozycji, sprawia, że obrońcy zaczynają się wracać, co tworzy wolną przestrzeń, w której możemy “pracować”. Jest w świetnej formie i bardzo nam pomaga w tym momencie.

Myślałem, że nasza pierwsza połowa była bardzo zła, kiedy w drugiej marnowaliśmy wiele okazji.

Roma ma jakość i są przygotowani fizycznie, więc trochę cierpieliśmy, ale jestem zadowolony z wyniku. Tak jak powiedziałem, przyznaję, że Roma najprawdopodobniej zasłużyła bardziej, ale naprawdę podobała mi się druga połowa w naszym wykonaniu.

O niepodyktowanym karnym

Jest okej. jest co jest. Jeżeli nie dali nam karnego, w takim razie pewnie nie było karnego.

Uścisk dłoni z Daniele De Rossi

Przeżyliśmy razem wspaniałe chwile podczas Pucharu Świata w 2006 roku. Postarzałem się strasznie, a on wygląda dobrze. Myślę, że jest tylko sześć lub siedem lat młodszy, a wyglądam jak jego ojciec.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments