Gattuso: Skupiamy się tylko na meczu z Sassuolo

acmilan.com

Stadium Astro

Po pierwszym, półfinałowym meczu przeciwko Lazio 0:0, Rossoneri powracają do ligowych zmagań. Następny przystanek, domowy mecz przeciwko Sassuolo, co miał do powiedzenia Gattuso przed tym spotkaniem?

Wsparcie kibiców – Muszę podziękować naszym fanom za ich wsparcie w Rzymie. Musimy się dobrze spisać w jutrzejszym meczu, zacząć z odpowiednim nastawieniem od pierwszej minuty. Musimy skupić się tylko na nas i grze przeciwko Sassuolo.

Sassuolo – Znam dobrze Roberto De Zerbi. udało mi się zdobyć tylko jeden punkt przeciwko jego Benevento w ostatnim sezonie. Sassuolo ma dobrych piłkarzy i grają styl, który preferuje ich trener. Musimy podejść do tego meczu z szacunkiem. Ciężko trenowaliśmy i ostatnie, co nam pozostało, to odpowiednie nastawienie.

Suso – Był poza grą przez miesiąc i może, to wpłynęło negatywnie na jego grę. Musimy powrócić do formy, ponieważ ma duży potencjał i jest nam bardzo potrzebny.

Romagnoli – Jest dla nas ważnym zawodnikiem i jest naszym kapitanem. Jest szczęśliwy tutaj i jestem pewny, że będzie kontynuował swoją karierę w barwach Milanu.

Andrea Silva – Jest młody. Podjął decyzję i musimy ją uszanować. Aktualnie jest zawodnikiem Sevilli i zobaczymy, co się stanie w przyszłości.

Derby – Przed meczem z Interem, mamy jeszcze spotkanie z Sassuolo oraz Chievo. Skupiamy się tylko na tych meczach, a potem pomyślimy o derbach.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments