Giampaolo gotowy puścić Krzysztofa Piątka w styczniu

Nicolò Campo/LightRocket via Getty Images

Jak podaje il Corriere dello Sport, Marco Giampaolo nie jest zbyt wielkim zwolennikiem Krzysztofa Piątka i jest gotowy pozwolić mu odejść w styczniu, aby pozyskać fundusze na wzmocnienie innych stref boiska.

O Polaka miał pytać m.in.: Manchester United oraz FC Barcelona, która rozważa jego kandydaturę, na przyszłego następce Luisa Suareza.

Przed startem sezonu, napastnik miał być wyceniany na 40 – 50 milionów euro, przebijając tym samym kwotę, którą wyłożyli Rossoneri za jego podpis – 35 milionów euro.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mateusz
mateusz
11 miesięcy temu

Jesli będzie miał dalej takie elementarne problemy jak brak gry tyłem do bramki, problemy z przyjęciem i brak wygranych pojedynków o bezpańskie piłki to chyba trzeba będzie go pożegnać. Chłop może i ma ciąg na bramkę, ale w 2019roku napastnik powienien być bardzo dobry technicznie i potrafić coś więcej, niż dołożyć nogę, niech się uczy od Lewego jak wygląda prawdziwy napastnik XXI wieku.

Marcin N
11 miesięcy temu
Reply to  mateusz

Smutne, bo jednak nie ma to jak triumf rodaka w ukochanym klubie, ale zgadzam się z tym. Leao ciekawie wygląda, bo potrafi grać pod zespół i wziąć grę na siebie, powiniśmy zacząć bardziej na niego stawiać. Pytanie, czy ktoś zapłaci na tyle dużo pieniędzy, że klub zdecydowałby się na sprzedaż Piątka. Nie oszukujmy się, że kwoty poniżej 40 milionów euro będę uważane za porażkę zarządu, nie po takim sezoni jak miał.

Piotr Konieczny
11 miesięcy temu

Uważam, że Piątek miał 3/4 sezonu konia, każde dotknięcie piłki zmieniał na gola, wychodziło mu wszystko, ale więcej tego nie powtórzy. Nieważne, gdzie będzie grał. Moim zdaniem, to nie jest i raczej nie będzie topowy napastnik. On ma elementarne braki, jeśli chodzi o każdy aspekt piłkarski. Techniczne jest bardzo przeciętny, fatalnie gra tyłem do bramki, fizycznie jest słabiutki, obrońcy go przestawiają niemiłosiernie, klepki też z nim za bardzo zagrać nie można, bo piłka odbija się od niego, jak od ściany. Generalnie, poziom Ekstraklasy, jak dla mnie.

pjk89
pjk89
11 miesięcy temu
Reply to  Piotr K

przypominam co mówił Gattuso ,że Piątek to cichy chłopak i myśli tylko o strzelaniu. I było widać w tamtym sezonie że biega stara się. A teraz więcej gestykulacji pretensji i prób wymuszania fauli niz gry,gdzieś ta pokora z niego uciekła. może za szybko się tu znalazł,albo zbyt łatwo po prostu mu to przyszło

pjk89
pjk89
11 miesięcy temu
Reply to  Kamil Owczarek

na tym poziomie praca z psychologiem to konieczność. przygotowanie mentalne według mnie jest w takim samym stopniu ważne jak fizyczne .bez głowy nie ma wyników, więc zdziwiłbym się gdyby ta forma przygotowania była u nas zaniedbana, a jeśli tak to nie świadczy za dobrze