Zostań redaktorem w ACMilanPolska.pl!

Giampaolo: Inter wykazał się większym doświadczeniem

ac milan
acmilan.com

Uwaga!

Post ma ponad 7 dni. W świecie Rossoneri wszystko bardzo szybko się zmienia, więc weź pod uwagę, że informację, które tutaj przeczytasz, mogą być nieaktualne. Najnowsze wiadomości zawsze znajdziesz tutaj.

Przedstawiamy zapis pomeczowych wypowiedzi Marco Giampaolo dla dziennikarzy DAZN. Rossoneri przegrali mecz z Interem Mediolan wynikiem 0:2.

Na początku graliśmy zbyt niezdecydowanie, ale w miarę upływu czasu, Inter wykazał się większym doświadczeniem. Pierwsza bramka złamała nas i nie podobało mi się, że zareagowaliśmy emocjonalnie, co poskutkowało gorszą organizacją.

Milan przez cały czas był w grze i miał niewielką lukę w doświadczeniu, którą byliśmy w stanie do pewnego stopnia wypełnić.

Zawodnicy przemieszczali się do stref boiska, w których nie powinni być, więc kiedy traciliśmy piłkę, pozostawialiśmy lukę. Granie defensywnie i czekanie na okazję do kontry, byłoby marnowaniem energii.

Podobało mi się nastawienie do grania piłką do przodu i trwało to aż do momentu, kiedy straciliśmy bramkę. To pokazuję nasz brak dojrzałości.

Leao jest dobrym piłkarzem. Jest szybki, zwinny i ma umiejętności. Myślałem, że jego tempo może sprawić problemy obronie Interu. Musi nauczyć się pozostawać cały czas w grze.

Marco Giampaolo [wolne tłumaczenie]

Kamil Owczarek
Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x