Giampaolo: Piątek? musi stać się kompletnym zawodnikiem

ac milan
acmilan.com

Przedstawiamy zapis przedmeczowej konferencji z udziałem Marco Giampaolo. Jutro o godzinie 20:45 AC Milan zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Veroną.

Wiadomość dla Cafu? Przede wszystkim chciałbym przekazać najszczersze kondolencję ode mnie oraz całej rodziny Rossoneri dla Cafu, który stracił swojego syna.

Mecz z Veroną? Nie jestem zainteresowany rozmową na temat historycznych problemów Milanu na stadionie Verony. Nie wierze w to. Musimy wygrać, ponieważ każde zwycięstwo buduje naszą pewność siebie. Nie ma znaczenie przeciwko komu się mierzysz, jeżeli masz odpowiednie nastawienie. Kiedy patrzę na moją drużynę, jestem spokojny, ponieważ widzę zmotywowaną grupę piłkarzy.

Jutrzejsze spotkanie będzie wymagało od nas dużego skupienia. Będzie bardzo intensywne. Będziemy musieli zagrać dobrze i pokazać się z dobrej strony przy piłce, jak i bez niej. Mam duży szacunek dla Verony. Moja drużyna wie czego może się spodziewać. Nigdy nie możesz lekceważyć przeciwnika, ponieważ nigdy nie jesteś pewny, jaki będzie wynik.

Marco Giampaolo [wolne tłumaczenie]

Praca w trakcie spotkań reprezentacji? Miałem siedmiu lub ośmiu zawodników w trakcie ostatnich dwóch tygodni. Zachowywali się bardzo profesjonalnie, ciężko pracując. Mamy wielu piłkarzy, którzy otrzymują powołania i świetnie się spisali. Zespół jest w dobrym momencie, każdy jest optymistycznie nastawiony i nikt nie wrócić z kontuzją. Pracuję nad innymi rzeczami na treningach. Mam bardzo duże oczekiwania wobec tej grupy i jestem pewny, że wraz z czasem będą grać coraz lepiej. Jestem pod prawdziwym wrażeniem ich zaangażowania, stajemy się coraz bardziej jednością. Staram się przekazać im pomysły i styl w jaki mają grać. Moje motto się nie zmieniło: trzymaj głowę wysoko i graj w piłkę.

Piątek? Byłem zadowolony z tego, co widziałem od niego w ostatnich dniach. On nie może skupiać się tylko na ostatnich 20 metrach boiskach, musi stać się kompletnym zawodnikiem i wiedzieć, jak zrobić wszystko. Nie możemy zawsze grac bezpośredniego futbolu, musimy grać piłką. Krzysztof wie jak grać dobrze i musi się na tym skupić, a bramki same przyjdą, jako skutek tego.

Marco Giampaolo [wolne tłumaczenie]

Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments