Zostań redaktorem w ACMilanPolska.pl!

Higuain: Sarri wie jak wyciągnąć ze mnie najlepszą wersje

Romena Fogliati/Offside/Getty Images

Uwaga!

Post ma ponad 7 dni. W świecie Rossoneri wszystko bardzo szybko się zmienia, więc weź pod uwagę, że informację, które tutaj przeczytasz, mogą być nieaktualne. Najnowsze wiadomości zawsze znajdziesz tutaj.

Gonzalo Higuain w ostatnim meczu Chelsea, ustrzelił swoje pierwsze dwie bramki w nowych barwach, co przyczyniło się do zwycięstwa jego drużyny, aż 5:0 przeciwko Huddersfield Town.

W wypowiedzi pomeczowej, zawodnik poruszył temat różnicy pomiędzy jego nowym (starym) szkoleniowcem – Maurizio Sarri, a trenerem AC Milanu – Gennaro Gattuso.

Sarri wie jak wyciągnąć ze mnie najlepszą wersje. On wie jak ze mną postępować, szczególnie pod względem emocjonalnym. Mój rekord goli? To co ja i Maurizio podzielaliśmy było fantastyczne. Cieszę się, że wróciłem do pracy z nim, w wielkim klubie. Myślę, że ta drużyna jest na dobrej drodze do osiągnięcia wyznaczonych celów.

Serie A jest inna niż Premier League. Tutaj obrońcy doskakują do Ciebie, od razu jak dostajesz piłkę. Mam dobre doświadczenia z angielską piłką nożną i wszystko będzie szło w dobrym kierunku, wraz z lepszym poznaniem moich nowym kolegów z drużyny. Zawszę oglądałem Championship, ale ostatnio również śledziłem Premier, więc wiedziałem czego się spodziewać. Tutaj stadiony są pełne. Atmosfera jest fantastyczna. Możesz chodzić po ulicy bez żadnych zmartwień, jak normalny człowiek.

Kamil Owczarek
Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x