Jak wygląda sytuacja przed oknem transferowym?

Antonio Balasco/KONTROLAB/LightRocket via Getty Images

W dzisiejszym raporcie, La Gazzetta dello Sport przygląda się planowi Rossoneri na wzmocnienie drużyny przed drugą częścią sezonu.

Zarząd Milanu ma pozytywnie zapatrywać się w podpisanie Zlatana Ibrahimovicia, w którego sprawie trwają już negocjację, a do pełnej zgody brakuję porozumienia w sprawie 1 miliona euro – napastnik chce większej pensji.

Powrót Zlatana Ibrahimovicia może być bezpośrednio powiązany z chęcią wypożyczenia Krzysztofa Piątka, aby wciąż mógł się rozwijać i nie zabierał minut Rafaelowi Leao.

O polskiego napastnika ma zabiegać m.in. Genoa, ale włoskiego gazety sugerują, że może on zostać sprzedany do jednego z klubów z Premier League.

Rossoneri mają również chcieć pozyskać doświadczonego zawodnika do linii pomocy i w tym przypadku mówiło się przede wszystkim o Ivanie Rakiticiu, który nie odgrywa już tak ważnej roli w Barcelonie, jak miało to miejsce sezon temu.

Hiszpański klub ma być gotowy na sprzedaż Chorwata, ale ze względu na wysokie wymagania finansowe, Diavolo mogą ponownie spojrzeć w stronę Taisona, który otwarcie mówi, że po fali rasistowskich ataków, chce zmienić barwy klubowe – Brazylijczyk miał zostać zawodnikiem Rossoneri w minionym oknie transferowym, ale zabrakło porozumienia pomiędzy klubami.

Dużą część operacji pozyskania nowego pomocnika, miałaby pokryć sprzedać Francka Kessiego, o którego ponownie mają pytać angielskie zespoły.

Raporty z dzisiaj sugerują, że klub chciałby jeszcze sprowadzić nowego obrońce, Meriha Demirala. O piłkarzu Juventusu były już głośno w minionym oknie transferowym, ale Rossoneri po raz kolejny mają próbować przekonać Starą Damę do jego sprzedaży.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments