Jeszcze co najmniej trzech piłkarzy ma odejść oraz dwóch przyjść

Giuseppe Cottini/NurPhoto via Getty Images

Jak podaje Vito Angelè, pomimo przeprowadzenia już 6 operacji, zarząd AC Milan nie zamierza zwalniać tempa i skrupulatnie wprowadzać kolejne zmiany kadrowe na drugą część sezonu.

W ostatnim czasie najbardziej mówi się o opuszczeniu San Siro przez Suso oraz włączeniu Francka Kessiego w wymianę z Interem Mediolan.

Jednak według dziennikarza to dopiero wierzchołek góry lodowej, ponieważ agent Ricardo Rodrigueza jest po wstępnych rozmowach z PSV, a do tego klub chciałby spieniężyć Lucasa Paquete.

Lucas Biglia, któremu wygasa kontrakt, został zaproponowany Celcie Vigo. Pomocnik ma pasować do zamysłu Oscara Garcii i bardzo prawdopodobne, że pożegnanie z byłym piłkarzem Lazio nastąpi szybciej niż każdy się spodziewał.

W przeszłości bardzo głośno było na temat transferu Krzysztofa Piątka do jednego z angielskich klubów, ale dzięki przejściu na system zakładający grę dwójką napastników, Polak może liczyć na ważną rolę w zespole i pomimo bycia dopiero trzecim napastnikiem, wciąż otrzymywać sporo minut.

Hakan Calhanoglu posiadania dość spore zainteresowanie, ale najprawdopodobniej pozostanie na San Siro i będzie odgrywał jedną z głównych ról. On jako jedyny z ofensywnego trio, które mogliśmy oglądać w ostatnim czasie, zachował miejsce w składzie i zaadaptował się do nowego ustawienia 4-4-2.

Zarząd Rossoneri nie zamierza tylko sprzedawać. Pojawia się wiele informacji na temat tego, że Simon Kjaer nie będzie ostatnim obrońcą sprowadzonym w tym oknie transferowym, a ponadto możemy spodziewać się wzmocnienia do linii pomocy oraz zawodnika, który odgrywałby rolę skrzydłowego/drugiego napastnika.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments