Back to Top

Strona polskich kibiców drużyny A.C. Milan

Mecz Verona kontra AC Milan, wynik 1-3

Spotkanie Verona kontra AC Milan zakończone wynikiem 1-3

Wczoraj, 17 marca 2024 roku, na boisku Stadio Marcantonio Bentegodi odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Verona i AC Milan w ramach 29. kolejki włoskiej Serie A. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem AC Milan 3:1, mimo że na przerwę zespół gości wychodził prowadząc 1:0. Meczu dostarczył wiele emocji i niezwykłych momentów dla kibiców obu drużyn.

Mecz pomiędzy AC Milan kontra Empoli, wynik końcowy 1-0

Mecz między AC Milan i Empoli zakończony wynikiem 1-0 dnia 2024-03-10 14:00 na obiekcie Stadio Giuseppe Meazza

W dniu 10 marca 2024 roku na Stadio Giuseppe Meazza odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami AC Milan i Empoli. Spotkanie w ramach 28. kolejki Serie A było pełne emocji i niezwykle wyrównane. Po intensywnej rywalizacji to gracze AC Milan wyszli zwycięsko, pokonując rywali 1-0. Mecz pozostawił kibiców z zapamiętalej wrażeniem i zapewne na długo pozostanie w ich pamięci.

Lazio - AC Milan, wynik 0-1

Mecz Lazio - AC Milan zakończony wynikiem 0-1 dnia 2024-03-01 19:45

Wczorajszy mecz ligi Serie A pomiędzy drużynami Lazio i AC Milan dostarczył kibicom wiele emocji. Spotkanie rozegrane na Stadio Olimpico zakończyło się zwycięstwem gości, którzy zdołali pokonać gospodarzy 1-0, dzięki bramce strzelonej po przerwie. Mimo starań obu zespołów, wynik bezbramkowego remisu utrzymywał się do momentu decydującego trafienia. Pełne napięcia starcie okazało się być istnym boiskowym thrillerem, który z pewnością pozostanie w pamięci fanów na długo.

Mecz AC Milan - Atalanta zakończony wynikiem 1-1

Mecz między AC Milan oraz Atalanta zakończony wynikiem 1-1 na stadionie Stadio Giuseppe Meazza dnia 2024-02-25 19:45

Wczorajszy mecz pomiędzy AC Milan a Atalantą na Stadio Giuseppe Meazza zakończył się remisem 1-1. Obie drużyny nie potrafiły wyłonić zwycięzcy, a gole padły zarówno w pierwszej połowie, jak i w drugiej. Spotkanie to odbyło się w ramach 26. kolejki włoskiej Serie A, a emocje trwały do samego końca, pozostawiając kibiców z zapamiętanymi wrażeniami.

Monza - AC Milan 4-2

Mecz Monza - AC Milan zakończony wynikiem 4-2

Wczorajszy wieczór na stadionie U-Power Stadium był pełen emocji, gdy drużyny Monza i AC Milan zmierzyły się w meczu 25. kolejki ligi Serie A. Po zaciętym starciu to drużyna Monza wyszła zwycięsko, pokonując AC Milan 4-2. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy, ale po przerwie goście zdołali odrobić część strat. Jednak ostatecznie to Monza cieszyła się z trzech punktów po pełnym zwrotach akcji spotkaniu.

Mecz pomiędzy Udinese - AC Milan wynik spotkania 2-3

Spotkanie Udinese vs AC Milan zakończone wynikiem 2-3 na stadionie Bluenergy Stadium dnia 2024-01-20 19:45

Wczorajszy mecz Serie A pomiędzy Udinese i AC Milan okazał się niezwykle emocjonujący. Spotkanie, które odbyło się w Bluenergy Stadium, zakończyło się zwycięstwem drużyny AC Milan 3-2. Po wyrównanym pierwszym czasie gry (1-1), ostateczny wynik został przesądzony dopiero w drugiej połowie, kiedy to obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom piłki nożnej. Zmagania obu zespołów dostarczyły fanom wiele niezapomnianych momentów oraz bramek.

Udinese kontra AC Milan 2-3

Na obiekcie Bluenergy Stadium odbył się mecz Udinese - AC Milan zakończony wynikiem 2-3

W emocjonującym starciu drużyn Udinese i AC Milan, które odbyło się 20 stycznia 2024 roku o godzinie 19:45 na Bluenergy Stadium, kibice mieli okazję oglądać zaciętą rywalizację. Mecz zakończył się zwycięstwem AC Milan 3-2, po emocjonujących zmianach wyniku zarówno na przerwę, gdzie wynik był remisowy 1-1, jak i na koniec pojedynku. Zawodnicy obu zespołów zaprezentowali wysoki poziom futbolu, sprawiając, że widowisko było niezwykle pasjonujące dla wszystkich fanów piłki nożnej.

AC Milan vs Napoli, wynik końcowy 1-0

AC Milan - Napoli, wynik spotkania 1-0

Wczorajszy wieczór na Stadio Giuseppe Meazza był pełen emocji, gdyż AC Milan podejmował Napoli w ramach 24. kolejki Serie A. Po zaciętym spotkaniu to gospodarze cieszyli się z zwycięstwa 1-0. Bramkę na wagę trzech punktów dla Rossoneri zdobył zespół jeszcze przed przerwą, utrzymując prowadzenie do końcowego gwizdka sędziego. Mecz przyniósł wiele widowiskowych momentów i decydującego trafienia, które zadecydowało o losach pojedynku.

Mecz pomiędzy Frosinone - AC Milan 2-3

Frosinone kontra AC Milan, wynik meczu - 2-3

W minioną sobotę na Stadio Benito Stirpe odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Frosinone i AC Milan. Spotkanie, które odbyło się w ramach 23. kolejki Serie A, zakończyło się zwycięstwem zespołu AC Milan 3-2. Mecz był niezwykle emocjonujący, a wynik na przerwę wskazywał remis 1-1. Zawodnicy obu drużyn zaprezentowali wysoką jakość gry, co sprawiło, że mecz ten był niezwykle interesujący dla kibiców.

Mecz pomiędzy AC Milan - Bologna, wynik 2-2

AC Milan vs Bologna, wynik spotkania - 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy AC Milan a Bologna na Stadio Giuseppe Meazza zakończył się remisem 2-2. Obie drużyny zaprezentowały się zdecydowanie solidnie, a emocje sięgały zenitu przez całe 90 minut. Mecz zakończył się wynikiem 1-1 na przerwę, a ostateczny rezultat okazał się sprawiedliwy dla obu stron. Zobaczymy, jak ten remis wpłynie na dalsze losy obu zespołów w Serie A.

Mecz pomiędzy Udinese kontra AC Milan 2-3

Udinese kontra AC Milan, wynik spotkania: 2-3

W meczu 21. kolejki włoskiej Serie A Udinese podejmowało na własnym stadionie AC Milan. Spotkanie obfitowało w emocje i widowiskowe akcje, które przyciągnęły uwagę kibiców na całym świecie. Wynik meczu nie pozostawił nikogo obojętnym, a zwycięska drużyna musiała starać się do samego końca, by zapewnić sobie trzy punkty.

AC Milan vs AS Roma, wynik 3-1

Spotkanie AC Milan - AS Roma zakończone wynikiem 3-1

Wczorajszy wieczór na Stadio Giuseppe Meazza w Mediolanie był pełen emocji, gdyż AC Milan podejmował AS Romę w ramach 20. kolejki Serie A. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-1, po prowadzeniu 1-0 na przerwę.

Milan vs Roma – zapowiedź hitu 20 kolejki Serie A

Jednym z klasycznych pojedynków we włoskiej Serie A są mecze pomiędzy AC Milanem i AS Romą. Te bardzo utytułowane kluby zawsze mają wysokie aspiracje i zazwyczaj plasują się w górnej części tabeli ligi włoskiej, walczą też o włoski Puchar i Superpuchar. W aktualnym sezonie Seria A lepiej idzie Milanowi, który znajduje się na miejscu premiującym grą w Lidze Mistrzów, Roma po słabym początku sezonu musi piąć się w tabeli Serie A.

Mecz Empoli vs AC Milan wynik meczu 0-3

Dnia 2024-01-07 11:30 odbył się mecz Empoli kontra AC Milan - 0-3

W ostatnim spotkaniu ligowym Serie A, drużyna AC Milan odniosła pewne zwycięstwo nad Empoli, pokonując rywali 3:0. Mecz odbył się na Stadio Carlo Castellani – Computer Gross Arena w ramach 19. kolejki ligowej, a goście prowadzili 2:0 po pierwszej połowie, utrzymując przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

AC Milan - Sassuolo wynik 1-0

Spotkanie AC Milan vs Sassuolo zakończone wynikiem 1-0

W dniu 30 grudnia 2023 roku na Stadio Giuseppe Meazza odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami AC Milan i Sassuolo. Mecz zakończył się zwycięstwem AC Milan 1-0, po zaciętej rywalizacji i bramce strzelonej w drugiej połowie spotkania. Obie drużyny starały się zdobyć bramkę już od pierwszej minuty, jednak wynik na przerwę pozostawał bezbramkowy. Ostateczny wynik ustalony został dopiero w drugiej połowie meczu, pozwalając AC Milan na zdobycie cennych trzech punktów w ramach 18. kolejki włoskiej Serie A.

Mecz pomiędzy AC Milan kontra Monza, wynik 3-0

Mecz AC Milan vs Monza dnia 2023-12-17 11:30 na obiekcie Stadio Giuseppe Meazza: 3-0

W dniu 17 grudnia 2023 roku na Stadio Giuseppe Meazza odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami AC Milan i Monza w ramach 16. kolejki Serie A. AC Milan odniosło zwycięstwo z wynikiem 3-0, zdobywając dwa bramki przed przerwą i jedną po niej.