Zostań redaktorem w ACMilanPolska.pl!

Krunić zbiera coraz lepsze noty, ale wyborem numer jeden pozostaje Kessie

Gabriele Maltinti/Getty Images

Uwaga!

Post ma ponad 7 dni. W świecie Rossoneri wszystko bardzo szybko się zmienia, więc weź pod uwagę, że informację, które tutaj przeczytasz, mogą być nieaktualne. Najnowsze wiadomości zawsze znajdziesz tutaj.

Jak podaje La Gazzetta dello Sport (via MilanNews.it), nowy nabytek klubu, Rade Krunić, zaczyna zbierać coraz lepsze noty na treningach, ale pierwszym wyborem pozostaje Franck Kessie.

Rossoneri pozyskali byłego pomocnika Empoli za kwotę 8 milionów euro i pomimo bycia jednym z pierwszych wzmocnień w minionym oknie transferowych, wciąż nie otrzymał szansy na zadebiutowanie w oficjalnym spotkaniu.

Najprawdopodobniej nie zmieni się to w najbliższej kolejce, w której Milan podejmie Inter Mediolan, ale reprezentacja Bośni i Hercegowiny może liczyć na pierwsze minuty w następnych meczach, kiedy Marco Giampaolo będzie musiał rozważyć danie odpocząć zawodnikom grającym od startu sezonu.

Kamil Owczarek
Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x