Kluby domykają wymianę Suso-Under

Mattia Ozbot/Soccrates/Getty Images

Jak podaje Daniele Longo, w najbliższym czasie ma dojść do spotkania w Casa Milan, na którym obecny będzie Suso oraz zarząd AC Milan.

Dziennikarz nie podaje celu wizyty, ale możemy się domyślać, że chodzi o transfer Hiszpana.

Wśród zainteresowanych klubów, które potencjalnie mogłyby wykupić Hiszpana wymienia się m.in. Seville oraz AS Romę, która jest zmuszona do wzmocnienia drużyny na drugą część sezonu.

[17:29] Nadal nie doszło do spotkania. Uczestnicy dopiero zmierzają na miejsce.

[17:45] Antonio Vitiello: Jednym z klubów zainteresowanych pozyskaniem Suso jest AS Roma, która szuka następcy dla Zaniolo. Hiszpanowi ma podobać się ten kierunek.

[18:15] Nicolò Schira: Trwają rozmowy z AS Romą w sprawie transferu Suso. AC Milan jest gotowy sprzedać Hiszpana za 20-25 milionów euro, ale w grę wchodzi również wymiana na Cengiza Ündera.

[19:40] Diario AS: Raiola przecuje nad znalezieniem dla Suso nowego klubu. Sevilla nie jest już brana pod uwagę, ale Hiszpan ma kilka innych propozycji z La Ligi. Do tego dochodzi RB Leipzig oraz zdobywająca w ostatnich godzinach coraz większe uznanie, AS Roma.

[14.01.2020 18:20] Sytuacja wygląda tak, że parę klubów jest zainteresowanych Suso, ale jego słaba postawa w ostatnim czasie sprawia, że nikt nie chce zapłacić oczekiwanej kwoty – 25 milionów euro.

[15.01.2020 14:35] il Giornale: RB Leipzig złożyło oficjalną ofertę za Suso, która wynosi 20 milionów euro. Jest to kwota, która jest skłonna przekonać zarząd Rossoneri do sprzedaży swojego piłkarza.

[16.01.2020 16:00] Vito Angelè: Kluby domykają wymianę Suso-Under. Zawodnicy wyrazili zgody na ten ruch, ale piłkarz Romy chce mieć gwarancję gry w pierwszym składzie.

Post będzie aktualizowany o najnowsze informację!


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments