Maran: Chcemy ponownie uciszyć Piątka

Enrico Locci/Getty Images

Wybraliśmy dla Was najciekawsze wypowiedzi z przedmeczowej konferencji trenera Cagliari – Rolando Maran’a. Wywiad odbył się przed uwięzieniem piłkarzy Cagliari przez farmerów, dlatego nie znajdziemy tutaj pytania o to zajście.

Spotkanie jest zaplanowane na 10 lutego, o 20:30.

Na ten moment, musimy skupić się na tym co czeka nas na boisku, a nie patrzeć na tabele.

Mamy o wiele więcej do powiedzenia w aktualnym sezonie. W takich momentach jak ten, musimy mieć odpowiednią pewność siebie, analizować słabe strony, ale również pozytywne.

Mieliśmy odpowiednie nastawienie w meczu z Atalantą i musimy na tym się oprzeć. Milan dokonał dobrych zmian w ostatnich kilku tygodniach. Teraz mają Piątka, który ma kosmiczną formę, a do tego dochodzi jeszcze jakość Paquety.

Tak czy inaczej, miesiąc temu graliśmy przeciwko Piątkowi, kiedy jeszcze grał w Genui i nie miał za dużo do powiedzenia. Spróbujemy to powtórzyć.

Zastanawiałem się nad zmianą taktyki i przeciwko Atalancie graliśmy z 3 obrońcami. Zobaczymy czy coś jeszcze zmienimy. Na ten moment musimy zrobić wszystko co możemy, z tym co mamy [liczne kontuzje].

Skład Cagliari na mecz z AC Milanem – Rafael, Pellegrini, Bradaric, Cigarini, Cerri, Joao Pedro, Aresti, Oliva, Barella, Pisacane, Padoin, Ionita, Lykogiannis, Ceppitelli, Faragò, Leverbe, Deiola, Cragno, Pavoletti, Despodov, Srna, Doratiotto, Romagna


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments