Zostań redaktorem w ACMilanPolska.pl!

Di Marzio oraz Marchetti: Milan pracuję nad czterema sprzedażami

Gualter Fatia/Getty Images

Uwaga!

Post ma ponad 7 dni. W świecie Rossoneri wszystko bardzo szybko się zmienia, więc weź pod uwagę, że informację, które tutaj przeczytasz, mogą być nieaktualne. Najnowsze wiadomości zawsze znajdziesz tutaj.

Luca Marchetti wyjaśnił dla Sky Sport aktualny plan transferowy Rossoneri, który ma zakładać sprzedaż aż 4 zawodników, aby odciążyć budżet i zrobić miejsce dla nowego napastnika.

Milan musi uzbroić się w cierpliwość, ponieważ najpierw muszą dokonać sprzedaży, aby móc potem kogoś kupić. Correa jest jedną z opcji, ale najpierw muszą sprzedać Andre Silvę.

Rossoneri pracują również nad sprzedażą Laxalta oraz Strinicia, którzy nie znajdują się w planach klubu. Pozostaje jeszcze Castillejo, za którego Celta miała złożyć ofertę [11 milionów euro].

Donnarumma? PSG to jedna z opcji, ale Rossoneri wydają się być zdecydowani na jego zatrzymanie.

[00:00] Di Marzio: AC Milan pracuję nad sprzedażą zawodników, którzy nie znajdują się w planie klubu. Następnie ponownie spróbują pozyskać Angela Correę, którego ostateczna cena ma wynosić 50 milionów euro. Nie jest wykluczone, że cała operacja skończy się na pozyskaniu alternatywy [np: Mariano Diaza].

Kamil Owczarek
Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x