MERCATO – 24.01 (17:45) – Milan złożył ofertę wypożyczenia Luisa

David Martins/SOPA Images/LightRocket via Getty Images

[17:45] Według portugalskiego, sportowego kanału telewizyjnego, AC Milan złożyć ofertę za Florentino Luísa, która opiewała na 18 miesięczne wypożyczenie z opcją wykupienia za 50 milionów euro.

[13:20] Turecka federacja zatwierdziła możliwość podpisywania przez Fenerbahçe nowych zawodników. AC Milan czeka na oficjalną ofertę za Ricardo Rodrigueza.

[11:47] Jak podaje Antonio Vitiello, nieobecność Lucasa Pauqety w dzisiejszym spotkaniu jest częścią jego gry o odejście. Jedynym klubem, który złożył ofertę za Brazylijczyka jest PSG, ale propozycja jest za niska. AC Milan oczekuje co najmniej 30 milionów euro, kiedy Paryżanie proponują 20-22 milionów euro.

[10:23] Gazzetta dello Sport odnosi się do wczorajszej plotki, która sugerowała wymianę na linii AC Milan – Juventus na mocy, której Rossoneri mieliby zamienić Lucasa Paquetę na Federico Bernardeschiego. Źródło potwierdza, że jest to tylko plotka, a oba kluby celują w sprzedaż, a nie wymianę.

[9:30] Corriere dello Sport odnosi się do wczorajszych informacji o przekonaniu Suso przez Monchiego do gry dla Sevilli, dodając, że AC Milan nie otrzymał żadnej oficjalnej oferty, więc na ten moment zapowiada się, że Hiszpan pozostanie zawodnikiem Rossoneri do końca sezonu.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments