MERCATO – 28.01 (20:23) – Milan złożył ofertę za Zaracho

Marcelo Endelli/Getty Images

[20:23] AC Milan miał złożyć ofertę opiewającą na 15 milionów euro plus bonusy za Matíasa Zaracho. Piłkarz jest wyceniany na około 20-25 milionów euro.

[17:02] Mediaset podaje, że Krzysztof Piątek najprawdopodobniej nie będzie na liście zawodników zgłoszonych od dzisiejszego meczu, ponieważ na dniach może zostać wypożyczony do Tottenhamu. Polak chce przenieść się do angielskiego klubu, a Tottenham jest zdecydowany na pozyskanie napastnika, który zastąpi kontuzjowanego Harry’ego Kane’a.

[16:40] Nicolò Schira: Pełne porozumienie z Antonee Robinsonem. Negocjacje pomiędzy klubami rozpoczną się zaraz po odejściu Ricardo Rodrigueza.

[15:03] Vito Angelè: Na wczorajszym spotkaniu AC Milan zaproponował możliwośc wykupienia Florentino Luisa za 40 milionów euro, po wcześniejszym wypożyczeniu, ale Benfica wykorzystuje 120 milionową klauzulę, aby wymusić na Rossoneri ofertę na co najmniej 60 milionów euro.

[13:30] Il Giornale: AC Milan jest bliski pozyskania Florentino Luisa. Zawodnik zostanie wypożyczony na 18 miesięcy, a włoski klub zachowa możliwość wykupienia za 40 milionów euro. W najbliższych godzinach transfer powinien zostać oficjalnie ogłoszony.

[13:00] Włoskie media podają, że pomimo wielu spekulacji na temat przyszłości Ricardo Rodrigueza, zawodnik trafi do Napoli, gdzie zostanie wypożyczony z opcją wykupu. AC Milan ma na oku kilku jego następców i nie chodzi tu tylko o Antonee Robinsona.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments