MERCATO – 31.01 (19:59) – Oficjalnie: Saelemaekers został Rossoneri!

Jimmy Bolcina / Photo News via Getty Images

[19:59] Równiez kontrakt Alexisa Saelemaekersa został zdeponowany.

Zdjęcie

[19:50] Na stronie Lega Serie A pojawiła się informacją, że Diego Laxalt powróci do AC Milan.

Zdjęcie

[19:25] Oficjalna strona Wigan poinformowała, że Antonee Robinson pomimo przejścia testów medycznych w Mediolanie, nie zostanie piłkarzem AC Milan. Zawodnik jeszcze dziś wróci do swojego obecnego klubu. Powodem braku transferu ma być brak wystarczającej ilości czasu na jego dopełnienie.

[19:10] Laxalt praktycznie na pewno zostanie ostatnim elementem układanki, zamykając tym samym zimowe okno transferowe AC Milan.

[18:45] Najprawdopodobniej Robinson wraca do domu. AC Milan będzie walczył o powrót Diego Laxalta.

[18:02] Transfer Robinsona zagrożony. Kluby prowadzą rozmowy, które mają odblokować całą sytuację, ale AC Milan nie chce być trzymany do samego końca okna transferowego, więc jest również w kontakcie z Diego Laxaltem. Robinson opuścił testy medyczne będąc ewidentnie niezadowolonym.

[16:50] Testy medyczne zaliczone. Pozostaje czekać na oficjalne potwierdzenie transferów.

[16:30] Fiorentina ponownie próbowała przekonać AC Milan do sprzedaży Paquety, ale zarząd odrzucił tę propozycję. Brazylijczyk pozostanie na San Siro.

[15:00] Saelemaekers przechodzi testy medyczne.

[12:00] Robinson przechodzi testy medyczne.

[09:06] Wypożyczenie Alexisa Saelemaekersa będzie kosztowało 3.5 miliona euro, a następnie AC Milan będzie mógł go wykupić za kolejne 3.5 miliona euro.

[08:20] Przed porozumieniem z Atletico Madryt, Carrasco był proponowany Rossoneri, ale zarząd włoskiego klubu nie chciał brać na siebie wysokiego kontraktu zawodnika, który obecne zarabia 11 milionów euro za sezon.

Pomimo tego, że okno transferowe po woli dobiega końca, kibice AC Milan wciąż mogą liczyć na emocję, które zapewnić mają dwa transfery na ostatnią chwilę – do Rossoneri ma trafić Saelemaekers oraz Robinson.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments