Milan interesuje się Keanem, ale Juventus stawia opór

calciomercato

Alessandro Sabattini/Getty Images

Więcej niż zwykły kontakt, prawdziwa próba. Pod koniec grudnia, AC Milan pracował nad Moise Keanem z Juventusu. W cieniu Higuaina, Leonardo szukał sposobu na pozyskanie jednego z najbardziej perspektywicznych zawodników w europejskiej piłce nożnej, który pod wodzą Allegriniego nie gra za dużo.

W styczniu Juventus odrzucił propozycję wypożyczenia piłkarza. Rossoneri próbowali również propozycji bardziej “przyszłościowej”, ale i ta została odrzucona. Ostatecznie okienko zakończyło się pozyskaniem perły z Genui, która teraz bije rekord za rekordem.

Nie oznacza to jednak, że temat napastnika Juventusu się zakończył. AC Milan wciąż widzi piłkarza w swoich szeregach i będzie chciał podjąć kolejną próbę w letnim okienku transferowym.

Gracz jest uważany za idealne wzmocnienie siły ofensywnej Rossoneri, a jego największym atutem jest duży potencjał dalszego rozwoju. Leonardo uważa, że to właśnie w barwach AC Milanu, zawodnik byłby w stanie wejść na najwyższy poziom swoich możliwości.

Największym problemem całego transferu jest nastawienie Juventusu, który również widzi potencjał zawodnika i nie jest nastawiony na jego sprzedaż. Jednak jak dodaje gazeta, Rossoneri uważają Keana za jeden z głównych celów transferowych i będą ponownie próbować sprowadzić go na San Siro.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments