Zostań redaktorem w ACMilanPolska.pl!

Nie tylko Kjaer. AC Milan rozważa sprowadzenie Boatenga

TF-Images/Getty Images

Uwaga!

Post ma ponad 7 dni. W świecie Rossoneri wszystko bardzo szybko się zmienia, więc weź pod uwagę, że informację, które tutaj przeczytasz, mogą być nieaktualne. Najnowsze wiadomości zawsze znajdziesz tutaj.

Jak podaje niemieckie Sky, pomimo tego, że Hansi Flick nie nalega na sprzedaż Jerome’a Boatenga, AC Milan dostrzegł w jego niezadowoleniu okazję do pozyskania kolejnego wzmocnienia do linii obrony.

Rossoneri pozyskali już w tym oknie transferowym Simona Kjaera (który wciąż nie został oficjalnie ogłoszony), ale zarząd ma wciąż rozglądać się za kolejnymi zawodnikami do tej strefy boiska.

Diavolo preferują dobrze już nam znaną formułę, która polega na możliwości wypożyczenia Jerome’a Boatenga do końca sezonu, z zachowaniem możliwości wykupienia.

Największym problemem przy całym transferze może okazać się wynagrodzenie piłkarza, który obecnie inkasuję 11 milionów euro za sezon, co jest kwotą nie do zaakceptowania dla włoskiego klubu.

Głównym przeciwnikiem Rososneri w walce o usługi Jerome’a Boatenga jest Arsenal, ale według informacji od Mirror Football, piłkarz preferuję grę dla AC Milan i nie bierze angielskiego klubu pod uwagę.

[17:30] Daily Mirror: Bayern wycenia Jerome’a Boatenga na 15 milionów euro. Jednym z zainteresowanych jego pozyskaniem klubów jest AC Milan.

Kamil Owczarek
Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x